Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, h ha meglátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h ha meglátom az utcán bármelyik volt barátomat, vagy megtudom, hogy új barátnőjük van, akk úgy érzem, h vele szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Mikor véletlenül összefutok bármelyik 1-2 éven belüli volt barátommal ( 3 ilyen van), akikkel nem is volt olyan komoly a kapcsolatunk, (csak 2-3 hónapig tartott) akkor úgy érzem, hogy vele szeretnék újra lenni. És ha megtudom, hogy van barátnőjük, akkor féltékeny vok és legszivesebben szétválasztanám őket :( Pedig most van barátom, 1 olyan fiúval járok akivel régen már 3 évig 1ütt voltam és most 5 hónapja kezdtük újra. Szerintetek miért van ez az egész?

21/L


2010. okt. 6. 00:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%
hogy te milyen egy hülye vagy, kiirsz egy hülye kérdést, aztán mikor valaki őszintén megmondja hogy mivan vele, meg elkezdesz beszólogatni hogy nem tart örökké a boldogsága. te valojában minden ember boldogságát elakarnád venni ugye? hülye ribi...
2010. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Milyen jogon ribancozol te le engem? Ki vagy te??? Senkinek Egyébként senkinek a boldogságát nem akarom elvenni, mert ha tudnd értelmezni a kérdésem, rájönnél, ghogy nem írtam azt, hogy szét is szedem őket, vagy megpróbálom szétszedni őket... csak azt írtam h "legszivesebben szétszedném"... De a kettő nem ugyanaz. Na ki is a hülye?Amúgy meg ha vmi nem tetszik, akkor nem muszáj pont az én kérdésemnél dekkolnod. :S
2010. okt. 8. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!