Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, h ha meglátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h ha meglátom az utcán bármelyik volt barátomat, vagy megtudom, hogy új barátnőjük van, akk úgy érzem, h vele szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Mikor véletlenül összefutok bármelyik 1-2 éven belüli volt barátommal ( 3 ilyen van), akikkel nem is volt olyan komoly a kapcsolatunk, (csak 2-3 hónapig tartott) akkor úgy érzem, hogy vele szeretnék újra lenni. És ha megtudom, hogy van barátnőjük, akkor féltékeny vok és legszivesebben szétválasztanám őket :( Pedig most van barátom, 1 olyan fiúval járok akivel régen már 3 évig 1ütt voltam és most 5 hónapja kezdtük újra. Szerintetek miért van ez az egész?

21/L


2010. okt. 6. 00:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
mert nő vagy.
2010. okt. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mert minden nő ilyen? :D
2010. okt. 6. 00:10
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
nem. SP nem ilyen nő.
2010. okt. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
hátőőő válogatós, nem tudja mikell neki, férfifaló....
2010. okt. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mert egy jó nagy buta vagy és féltékeny típus. Törődj a mostani kapcsolatoddal és örülj annak, hogy azok is új életet kezdek nélküled.
2010. okt. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert lelki nyomorék vagy. Nem tehetsz róla. A szüleid cseszték el, őket kell hibáztatni.
2010. okt. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
E! Mert beteges birtoklási vágyad van, illetve amit az utolsó mondott, lelki nyomorék vagy. De. Ne kend a szüleidre. Mármint persze, ők a hibásak, de a te életed bas zódik el, ha nem teszel ellene.
2010. okt. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hogy értitek h lelki nyomorék vagyok?
2010. okt. 6. 08:41
 9/22 anonim ***** válasza:
Nyilván nem vagy boldog a jelenlegi párkapcsolatodban, és irígykedsz az exeid barátnőire, mert azt gondolod hogy ők biztos boldogabbak. Elég szánalmas ez a viselkedés, pláne hogy legszivesebben szétválasztanád őket. Gyerek vagy nagyon!
2010. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azt hiszem senki sem ért... Én hagytam el a volt barátaimat, így nem vagyok irigy az új barátnőikre, mivel nekem köszönhetően alakult így ez az egész. Csak valamiért én nem szeretném, hogy az ex pasijaim elfelejtsenek engem. És ez az ami számomra érthetetlen, mivel mikor szakítottam velük, örültem, h megszabadultam tőlük.
2010. okt. 6. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!