Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, h ha meglátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h ha meglátom az utcán bármelyik volt barátomat, vagy megtudom, hogy új barátnőjük van, akk úgy érzem, h vele szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Mikor véletlenül összefutok bármelyik 1-2 éven belüli volt barátommal ( 3 ilyen van), akikkel nem is volt olyan komoly a kapcsolatunk, (csak 2-3 hónapig tartott) akkor úgy érzem, hogy vele szeretnék újra lenni. És ha megtudom, hogy van barátnőjük, akkor féltékeny vok és legszivesebben szétválasztanám őket :( Pedig most van barátom, 1 olyan fiúval járok akivel régen már 3 évig 1ütt voltam és most 5 hónapja kezdtük újra. Szerintetek miért van ez az egész?

21/L


2010. okt. 6. 00:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%

Az előbb előrukkoltam egy számomra tök kézenfekvő variációnak, de mostmár simán megmagyaráztad, hogy tényleg hülye vagy.

A magyarázat: egy megkeseredett rosszindulatú lány vagy, akinek fáj ha más boldog. Ez van. Kesereghetsz egész életedben, hogy nem lehet a tiéd az összes pasi és be kell érned egyel. De ezekszerint azt az egyet se szereted igazán, mert akkor pont lesz@rnád hogy az exeidnek van-e nője.

Még mindig azt mondom hogy gyerekes vagy!

Hiába magyarázod meg még vagy 5ször, ez szerintem senki szemében sem normális. Mit tehetsz? Én nagyon magambanéznék, hogy vajon miért gondolkodom így, boldog vagyok-e a párkapcsolatomban, esetleg elmennék egy pszichológushoz.

2010. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Jó h nem már azt mondod, h már szellemileg is fogyatékos vok, csak mert nem egy a gondolkodásunk, meg mert talán kissé megkeseredett vok... valószínűleg ennek is van oka, csak ezek mögé a dolgok mögé rajtam kívül csak 1 valaki lát... Nem azért írtam ki a kérdést h beszólogass(anak), és bíráljanak, hanem azért h esetleg vki segítsen. Ha te boldogan élsz, akk örülj neki, de ne hidd h minden örökké tart... a boldogságod sem.
2010. okt. 6. 17:09
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem mondom azt, de nálad valami nagyon nincs rendben szerintem. De leírtam azt is hogy szerintem mit kellene tenned. Szóval nem csak beszólogattam. Sajnálom hogy nem vagy boldog, de akkor tegyél érte. Erre nem lehet mit mondani, mi nem tudjuk megoldani a problémád helyetted. Nagyon negatív a hozzáállásod mindenhez úgy látom, ezen kéne változtatni és talán néha mosolyogni :)
2010. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 vezerdinka ***** válasza:
57%
szerintem meg inkább olyan hülye vagy, hogy még a legelső pasid átb*szott, mint sz*rt a palánkon és azóta csak arra mész, hogy minél több pasit összeszedj, majd rövid időn belül elhagyd (ahogy azt irtad is 2-3 hónap) és utána meg felb*szod az agyad, ha mégis összejön nekik valami. amőgy tényleg lelki nyomorék vagy, mert ahelyett, hogy annak örülnél, amid most van/nincs, inkább másokkal foglalkozol. én párod helyében egy szemellenzőt vennék 2. hónap végére - ha megéritek együtt:)
2010. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 vezerdinka ***** válasza:
utolsó vagyok: előre is őszinte részvétem a mostani barátodnak. (meg az összes többinek) - 21L :)
2010. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, tévedésben vagy, mivel senki b*szott még át. Gondolod, ha átb*sztak volna, akkor nem tudnám a kérdésemre a választ???
2010. okt. 8. 16:05
 17/22 anonim ***** válasza:
62%
te tenyleg beteg lehetsz! raadasul szerencsetlen is! biztos nagyon szereted a mostani baratod.
2010. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Jólvan már 49% XDXDXD
2010. okt. 8. 16:07
 19/22 anonim ***** válasza:
67%

ó sztem meg nincs gáz veled. női hiúság. velem is megesett többször is, sőt én volt,hogy el is értem,hogy szétmenjenek....de nem lettem tőle boldogabb,és a pasi se érdekel már utána újra.

szóval tanultam az esetből. ezek csak hiúsági érzések. ennyi. ne dőlj be nekik! :)


20L

2010. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz :) Köszi
2010. okt. 8. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!