Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? ( bővebben lent )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
a sulimba jár egy srác, akit én vettem fel msn-re és másnap ő írt rám egyből.egy csomót dumáltunk és így pár napra rájöttem hogy bejön nekem.azonban nem tom h ő mit gondol vagy érez irántam.néha egész érdekes jelei vannak, mert gólyabálon nagyon sokszor engem bámult.egy ismerőse azt mondta h ő nem olyan aki kihasználja a csajokat és aki neki bejön azt könnyen megszerzi,de ha egy csajnak jön be akkor csak 60-70 % az esélye.mikor beszélgettünk msn-en szinte minden mondatánál mosolygos fejei voltak ha meg nem tettem meg vmit neki, akkor szívet is rakott ki meg szomorkás fejet.msn-en szoktunk beszélni de suliban csak köszönni tudunk egymásnak.sokszor beszélt arról h bevállalhatnám vele a pettinget...de én egy kicsit tartok ettől:S...szerintetek?
2010. okt. 4. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp se menj bele, nevetséges hogy MSN-en már a pettingnél tart, élőben meg meg sem mer szólítani! Szánalmas alak az ilyen!


15/f

2010. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is azt mondom, hogy élőben ismerkedjetek inkább mert ezt a szomorkás fejet meg mittom én mit, akkor is be írhatja, ha neki nem ez az érzelmi reakciója, tehát lehet h teljesen félreismerted.
2010. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...és várok még véleményeket
2010. okt. 5. 17:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!