Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit tennétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, hogy nyelnétek ezt le?

Figyelt kérdés

a páromnak a haverjának a nője dolgozik mellettünk egy boltban.

a párom leáll vele órákat beszélgetni

a párom azt mondja, hogy csak úgy tekint rá, mint a haverja nőjére, de hogy nagyon szép, azt nem tagadja

és még engem néz le, hogy féltékenykedem

közben meg a csaj nagyokat mosolyog rajtam mikor én megyek be vásárolni.

a haver nincs képben, vele nem tartjuk a kapcsolatot.

a párom ezen nem hajlandó változtatni, sőt azzal is jókat beszélget, aki anno az én bnőm is volt és régen már kikezdett a párommal (amit a naív párom nem kikezdésnek lát, hanem pont úgy jött ki véletlen-ja. véletlen rövid szoknyában akasztotta fel a függönyt, meg ilyenek)

és kikéri magának, hogy ő nem lesz bunkó, ha a csaj beszélgetni akar, akkor ő igenis leáll beszélgetni.

és én vagyok a fóbiás, meg betegesen féltékeny.

ti mit gondolnátok/tennétek?

visszaadni nem tudom, nekem nincsenek pasiismerőseim, és akkor amúgy is csak én lennék a ringyó.


2010. okt. 4. 10:29
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

tegnap 18:23

téged nem értelek

szerinted amiket leírtam azok felett könnyedén el kellene siklanom, és örülni ennek a srácnak? mert végül is két "pofon" között kedves velem.

te is olyasmi uralkodó típus lehetsz, mint a párom.

neki mindent szabad, én meg mindennek örüljek, vagy nézzem el. ez addig rendben is van, ha egy nő alázatosabb kicsit, csak sajnos hidd el egy férfinak sem "szolgára" van szüksége, hanem olyanra, akit tud tisztelni, aki egyenértékű ő vele, akinek van véleménye, azzal biztos nem teszik meg azokat, amiket velem

2010. okt. 8. 09:44
 42/44 A kérdező kommentje:

tegnap 18:38

abban amiket elmondtál, abból is csak önvád tud eszembe jutni, hogy lehet más nővel ezt nem merné megcsinálni, tehát vagy a sarkamra állok, vagy kiszállok

2010. okt. 8. 09:48
 43/44 anonim válasza:
Na, jól át lettünk vágva! Nem veszitek észre, hogy ez csak egy kitalált történet és csak arra való, hogy szivassa a válaszolókat. Lehet, hogy majd ír belőle egy könyvet, amivel milliókat keres. Egyébként Eric Berne: Emberi játszmák c. könyvben benne van, hogy lehet ilyen eset, mindkét félnek szüksége van a másikra, nem tudnak egymás nélkül élni. Nem kell vele semmit foglalkozni, így tökéletes. Terrorrizáló és terrorizált, szadista és mazochista, borsó meg a héja. Ebből lehetne egy új köszöntés is: Meg ne ázzál!
2011. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:

jelenleg még mindig a párommal vagyok

az alábbi kérdést is én írtam ki


MÉG MINDIG UGYANOTT TARTUNK


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. szept. 8. 17:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!