Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit tennétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, hogy nyelnétek ezt le?

Figyelt kérdés

a páromnak a haverjának a nője dolgozik mellettünk egy boltban.

a párom leáll vele órákat beszélgetni

a párom azt mondja, hogy csak úgy tekint rá, mint a haverja nőjére, de hogy nagyon szép, azt nem tagadja

és még engem néz le, hogy féltékenykedem

közben meg a csaj nagyokat mosolyog rajtam mikor én megyek be vásárolni.

a haver nincs képben, vele nem tartjuk a kapcsolatot.

a párom ezen nem hajlandó változtatni, sőt azzal is jókat beszélget, aki anno az én bnőm is volt és régen már kikezdett a párommal (amit a naív párom nem kikezdésnek lát, hanem pont úgy jött ki véletlen-ja. véletlen rövid szoknyában akasztotta fel a függönyt, meg ilyenek)

és kikéri magának, hogy ő nem lesz bunkó, ha a csaj beszélgetni akar, akkor ő igenis leáll beszélgetni.

és én vagyok a fóbiás, meg betegesen féltékeny.

ti mit gondolnátok/tennétek?

visszaadni nem tudom, nekem nincsenek pasiismerőseim, és akkor amúgy is csak én lennék a ringyó.


2010. okt. 4. 10:29
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

a legnagyobb bajom az egészben, hogy nem is azért csinálja hogy féltékennyé tegyen

hanem mintha muszáj lenne

le is szidott, hogy ha egy csaj integet neki, ő nem fog bunkó lenni és elmenni mellette!

tehát úgy viselkedik velem, mintha nem is lennék a bnője

de már pont ezt hallottam vissza!

egy bnőm mondta hogy úgy "turbékoltak" a boltban a pénztáros csajjal, hogy "nem úgy nézett ki, mintha ennek a gyereknek lenne bnője"

2010. okt. 4. 11:10
 12/44 anonim válasza:
Nyilvánvaló, hogy nem szeret, odavan a többi csajért, és több vasat tart a tűzben. Így fölényeskedhet veled, mert neki mindegy, hogy szakítasz-e vele vagy sem, mivel magabiztosan úgy érzi, hogy bármikor bármelyik összenevetgélős csajt megkaphatja, és ez nagyrészt így is van, azért flörtölnek vele vissza a csajok. A helyedben kirúgnám.
2010. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

csak ugye én mögöttem nincsenek ilyen pasik, hogy erős legyek szakítani

de rendben

csak még a szakítással is ő fog engem lenézni van egy olyan érzésem

hogy én vagyok féltékeny

hát örüljön.

megszabadul tőlem.

2010. okt. 4. 11:21
 14/44 A kérdező kommentje:

mi legyen az indok, amivel szakítok?

azt nem mondhatom, mert minden csajjal beszélgetsz...

2010. okt. 4. 11:53
 15/44 anonim ***** válasza:

Hmm....

Azzal az indokkal szakíts,h.:

Ha nem tudod,akkor gondolkodj el!Elég ennyi és kész.

Hagyd ott,mert ezek szerint tényleg nem szeret:/

2010. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
ok
2010. okt. 4. 12:18
 17/44 anonim ***** válasza:
ugyanígy voltam én is, a végefelé már mindenki más fontosabb volt neki, mint én. Nem szabadott volna hagyni,hogy idáig fajuljon, te se hagyd.
2010. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

szerintem is hagyd el...

én amilyen aljas vagyok, biztos valami gyengeségére tennék utalást, bár nyíltan nem mondanám ki; csakhogy érezze, neked ennél többre van szükséged, és ilyen kis emberkével soha többet nem állnál le, egyszerűen kevés volt ő hozzád...máshoz is az lesz ilyen viselkedésével.

ezenkívül érezze kicsit alábbvalónak magát, ne ő legyen már a főnyeremény (ahogy ő gondolja).

későbbiekben pedig sok szerencsét kívánok neked, és tanulj a hibákból!

2010. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
szerintem meg egyszerűen mondd meg, hogy neked olyan srácra van szükséged, akinek nem egy "idegen" fontos, hanem az, hogy te boldognak és nőnek érezd magad mellette. ha téged választott, ne flörtölgessen mással. nem tudom mióta tart a kapcsolatotok, de ha mialatt jártok így viselkedik, hogyan tudj majd bízni benne, ha komolyodnak a dolgok és már elmúlik a nagy fellángolás?!
2010. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

a legutolsó válaszoló amit írt, azért nem jó ötlet, mert szabályosan a barátom ezt tartja a normának! hogy ő mindenkivel kedvesen, udvariasan cseverészik és ez ellen tilos nekem akár szót is emelnem.

tehát ezt sajnos nem mondhatom neki, nem lehetek vele őszinte, mert mindenből azt hozza ki, hogy én vagyok a hibás.

de hogy tényleg el van szállva magától, sajnos ez kényszerít rá, hogy lelépjek.

2010. okt. 4. 12:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!