Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit tennétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, hogy nyelnétek ezt le?

Figyelt kérdés

a páromnak a haverjának a nője dolgozik mellettünk egy boltban.

a párom leáll vele órákat beszélgetni

a párom azt mondja, hogy csak úgy tekint rá, mint a haverja nőjére, de hogy nagyon szép, azt nem tagadja

és még engem néz le, hogy féltékenykedem

közben meg a csaj nagyokat mosolyog rajtam mikor én megyek be vásárolni.

a haver nincs képben, vele nem tartjuk a kapcsolatot.

a párom ezen nem hajlandó változtatni, sőt azzal is jókat beszélget, aki anno az én bnőm is volt és régen már kikezdett a párommal (amit a naív párom nem kikezdésnek lát, hanem pont úgy jött ki véletlen-ja. véletlen rövid szoknyában akasztotta fel a függönyt, meg ilyenek)

és kikéri magának, hogy ő nem lesz bunkó, ha a csaj beszélgetni akar, akkor ő igenis leáll beszélgetni.

és én vagyok a fóbiás, meg betegesen féltékeny.

ti mit gondolnátok/tennétek?

visszaadni nem tudom, nekem nincsenek pasiismerőseim, és akkor amúgy is csak én lennék a ringyó.


2010. okt. 4. 10:29
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Kérdező,innentől már a te hibád, ha elviseled, és a pasid semmiről nem tehet. Ő megmutatta neked nyíltan, milyen ő, mindenkivel nyalizik, téged sz*arba se vesz, bunkó, tahó - neked ez nem jó, de azért maradsz és ugrasz az első szavára. Innentől te vagy a hibás, magadnak köszönheted ami innentől következik.
2010. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Hogy mit tennék? Az első bunkó szó után leverném és kidobnám az anyjába, menjen a haverjaihoz meg a többi pinához, és velük nyáladzon meg legyen bunkó.

Soha nem voltam ilyen pasival és soha nem viseltem el egy bántó szót sem, mert amint láttam érzéketlenségre jelet, dobtam a férget.

Ilyenkor vagyok boldog, hogy rám figyel a barátom, szeret és tisztel, és én is ezt tehetem vele.


Fel nem foghatom, mi a jó egy olyan kapcsolatban, ahol megaláznak, sz*arba se vesznek... ennyi erővel egy alkoholista csövessel is járhatnék, azzal is hasonló élmény lehet egy párkapcsolat. Ha neked jó, hogy semmire nem számíthatsz, állandóan megaláz, és lefossa az érzéseidet, ha neked ez egy boldog élet, akkor maradj mellette továbbra is.

Csak idősen nehogy depresszióba ess, mert látod magad körül a boldog családokat, te viszont elvesztegetted az életedet boldogtalanul.


23 / L

2010. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

mostanában mindenre kínosan ügyel, hogy ne adjon okot nekem a szakításra, csak a csajokkal a nyálaskodás nem szűnt meg, amire ő azt mondja, hogy az normális beszélgetés

mondtam neki, hogy amikor találkozunk velük nem úgy kellene örülni mint egy ezer éve nem látott rokonnak!

erre azt mondja én reagálom túl.

erre már megint hogy szakítsak?

most semmi más nem róható fel neki békülés óta

2010. okt. 6. 18:29
 34/44 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne szakíts. Ha te ezzel a pasival boldog vagy, akkor további sok boldogságot nektek.
2010. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Miért kell ahhoz külön indok, hogy szakíts vele? Miért kellene egy valamire ráfogni, hogy "na emiatt hagylak el"??? Vállald fel ( amennyiben így van ) , hogy neked nem ő az igazi, hogy nem tesz boldoggá - ezt mondd meg neki, és kész, nem kell felsorolni pontosan az ürügyeket - hisz általában sok sok apró dolog vezet el odáig, hogy valaki meghozza ezt a döntést.
2010. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

magam miatt kell az indok

hogy ne azt érezzem hátralevő életemben, hogy szakítottam egy LEHET hogy normális, hűséges sráccal, azért mert nem bírtam elviselni, hogy csajokkal nyálaskodik, tehát én vagyok a beteg, féltékeny és ezt a szakítással be is vallom magamnak(!)hogy nem tudok egy normális kapcsolatot fennt tartani

2010. okt. 7. 11:17
 37/44 anonim ***** válasza:

ez egy önmegvalósító, vagy csináld magad kapcsolat?

ezeket a gondolatokat olvasva, te nem is szereted, de félsz önmagadtól, az önvádaktól....mert ha szakítasz, és egyedül leszel, és este nem lesz kit felhívni, akkor te leszel magad számára a legrosszabb, leggyengébb ember...pedig ez nem így van.

ha ettől a helyzettől félsz, akkor fogsz egy pohár vizet, kihajolsz az ablakon, és mélyen tiszta levegőt szívsz, és iszol pár korty vizet, csak hogy rájöjj, h tiszta aggyal nem ezt érzed, nem ezt gondolod. akkor ez a kapcsolat a te oldaladról egy kényszeres kapcsolat? ez rosszabb mint egy olyan kapcsolat ami megszokáson alapul, mert itt bele fogsz az egészbe dilizni. kettőtök közül (ha sokáig húzod még) ő lesz az, aki úgy száll ki a kapcsolatból, h no problémo, mivel ő szépen kiépítgette a kis kapcsolatait ahhoz, h ne szenvedjen, legyen mindig valaki barát, akit felhívhat, ha egyedül érzi magát, te pedig úgy szállsz ki a kapcsolatból, h elvakultan a saját hibádnak tekinted a történteket, és a későbbi boldogságodra, valamint egy esetlegesen jól működő kapcsolatra rá fogja nyomni a bélyeget.kettőtök közül te sérülsz naporól napra, nem ő.

szerintem szállj ki ebből a mókus kerékből.

legyél tényleg erős!

2010. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Mekkora gyökér vagy... Sajnálom a pasid.
2010. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, lehet tényleg csak félreértem, és amúgy egy hűséges, figyelmes, szeretetteljes, megbízható, nagyszerű ember a barátod, de ezután a mondat után:


"azért van pocakom, ha előttem térdelsz ne ázzál az esőben"

erre a barátom: "hát hadd ázzon, ha ha"


Te úgy mégis mire számítasz? Ha most ilyen szinten lenéz, és érzéketlen veled, akkor mi lesz, ha mondjuk babád lesz vagy ki leszel neki szolgáltatva más módokon, akkor hogy fog téged megalázni? Erre nem gondoltál, hogy aki ilyet ki tud ejteni a száján, az milyen szinten érzéketlen és tapintatlan és milyen szinten nem számítasz neki mint emberi lény? Tényleg nem értem, hogy lehet ezt elviselni egy kapcsolatban, attól az embertől aki a legjobban szeret elvileg... na mindegy. Lehet már öreg vagyok, és megszoktam, hogy egy kapcsolatban engem szeret és tisztel a párom, és nekem már maradi a hozzáállásom.

2010. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

tegnap 13:08 milyen jól lát mindent!

igen, nekem a barátom körül forog az életem, de neki egészséges módon tényleg ki van építve mindene, hogy velem is megy, meg nélkülem is (tudom nekem is ezt kellene tenni, mert ez normális)

és azért van bennem önvádaskodás, mert lehet az én hibám az is, hogy így beszél néha velem a barátom, én nem tudom kivívni magamnak a tiszteletet, mert hát önbizalmam szinte sehol, de már kivettem pár könyvet, hogy hogyan legyen teljes értékű egy nő egy kapcsolatban

köszönet

2010. okt. 8. 09:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!