Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit tennétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, hogy nyelnétek ezt le?

Figyelt kérdés

a páromnak a haverjának a nője dolgozik mellettünk egy boltban.

a párom leáll vele órákat beszélgetni

a párom azt mondja, hogy csak úgy tekint rá, mint a haverja nőjére, de hogy nagyon szép, azt nem tagadja

és még engem néz le, hogy féltékenykedem

közben meg a csaj nagyokat mosolyog rajtam mikor én megyek be vásárolni.

a haver nincs képben, vele nem tartjuk a kapcsolatot.

a párom ezen nem hajlandó változtatni, sőt azzal is jókat beszélget, aki anno az én bnőm is volt és régen már kikezdett a párommal (amit a naív párom nem kikezdésnek lát, hanem pont úgy jött ki véletlen-ja. véletlen rövid szoknyában akasztotta fel a függönyt, meg ilyenek)

és kikéri magának, hogy ő nem lesz bunkó, ha a csaj beszélgetni akar, akkor ő igenis leáll beszélgetni.

és én vagyok a fóbiás, meg betegesen féltékeny.

ti mit gondolnátok/tennétek?

visszaadni nem tudom, nekem nincsenek pasiismerőseim, és akkor amúgy is csak én lennék a ringyó.


2010. okt. 4. 10:29
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Miért is vagy féltékeny? Hisz elvileg nem csal meg. Ha meg úgy gondolod, hogy a hátad mögött ők cikiznek, akkor jobb lenne tiszta vizet önteni a pohárba.
2010. okt. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

mert a drága párom minden csajjal olyan mézes mázosan beszélget, ahogy velem soha, és ilyen beszélgetési után szabályosan boldog (nevetgél, fütyörészik)

olyan mintha több vasat tartana a tűzben, arra az esetre ha vége lenne

mert én érdekes, nem cseverészek pasikkal, mert csak Ő érdekel

őt meg minden egyéb csaj

2010. okt. 4. 10:38
 3/44 Szupermókus ***** válasza:
"én vagyok a fóbiás, meg betegesen féltékeny" -- Igen :) Nyugi. Ha nincs semmi, akkor gáz sincs, de mikor jönnek a jelek akkor verd hátba a pasid egy traktor főtengellyel
2010. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

csak nekem esik rosszul, hogy barátom más nőkért van oda?

más lány simán elmenne felette?

2010. okt. 4. 10:44
 5/44 anonim ***** válasza:
Az a lány aki tiszteli saját magát annyira, amennyire te sajnos nem, sokkal magabiztosabb, és nem hagyja, hogy a párja rajta mosolyogjon! nagyon úgy tűnik, hogy te odavagy a párodért, de visszafelé ez már nem így van... innentől ő van a nyertes helyzetben, hisz tudja, te úgysem hagyod el, azt tesz amit akar..
2010. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
dehogyis ,ez másokat is nagyon tud bosszantani
2010. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

A 10:47-esnek nagyon igaza van!

Ne legyél ennyire féltékeny,csak akkor,ha már több is történt,de addig is legyél határozottabb és ezt fejezd be!

2010. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

és mit lehet olyankor tenni, amikor találkozunk egy olyan lánnyal aki oda-meg vissza van a páromért a párom leáll mosolygós beszélgetésre vele, mindketten örülnek egymásnak.

hogy maradjon így meg az önbizalmam, hogy asszisztáljak ehhez én is mosolyogva???

mit lehet tenni????

2010. okt. 4. 10:54
 9/44 A kérdező kommentje:
mert ez napi szinten megy, egy nap több csajjal is!!!
2010. okt. 4. 10:55
 10/44 anonim ***** válasza:

10:53-as vagyok


Uh...ez kellemetlen,de ne vedd fel!Semmi képen se még csak észre se vedd!Mosolyogj te is és akár valami oda "ütős" poént is mondhatsz a csajnak,vagy akár,ha a pasid nagyon adja magát neki,akkor neki is beszólhatsz és ha vissza kérdez mi bajod,ne is érdekeljen hát ha észhez kap egy kicsit,h leállhatna.

Vagy ha ez nem,akkor tudod csukd be az egyik szemedet és ne érdekeljen.

Ne hogy már miatta tedd tönkre magad,mert idegeskedsz én is ezért csesztem el,mert gyenge voltam,de most már tudom.

2010. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!