Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit tennétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, hogy nyelnétek ezt le?

Figyelt kérdés

a páromnak a haverjának a nője dolgozik mellettünk egy boltban.

a párom leáll vele órákat beszélgetni

a párom azt mondja, hogy csak úgy tekint rá, mint a haverja nőjére, de hogy nagyon szép, azt nem tagadja

és még engem néz le, hogy féltékenykedem

közben meg a csaj nagyokat mosolyog rajtam mikor én megyek be vásárolni.

a haver nincs képben, vele nem tartjuk a kapcsolatot.

a párom ezen nem hajlandó változtatni, sőt azzal is jókat beszélget, aki anno az én bnőm is volt és régen már kikezdett a párommal (amit a naív párom nem kikezdésnek lát, hanem pont úgy jött ki véletlen-ja. véletlen rövid szoknyában akasztotta fel a függönyt, meg ilyenek)

és kikéri magának, hogy ő nem lesz bunkó, ha a csaj beszélgetni akar, akkor ő igenis leáll beszélgetni.

és én vagyok a fóbiás, meg betegesen féltékeny.

ti mit gondolnátok/tennétek?

visszaadni nem tudom, nekem nincsenek pasiismerőseim, és akkor amúgy is csak én lennék a ringyó.


2010. okt. 4. 10:29
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

A kérdéseid, mondataid megfogalmazásából is látszik, hogy milyen keserű, monomániás, féltékeny, görcsös nő vagy, a pasid helyében én dobnálak. Nem csodálkozom, hogy más nőkkel felszabadultan, vidáman tud beszélni, és veled nem. Gondolom más nőkkel azért mézes-mázos, mert örül, ha egy kedves, felszabadult, bájos nővel beszélhet, és nem a megkeseredett nőjével.


Én is azt tartom valószínűnek, hogy te csak addig kellesz, amíg nincs egy megfelelőbb nő, és abban a pillanatban dobni fog, hogy talál egy ilyet.

2010. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

csakhogy ezt a "görcsöt" ő váltja ki

az előző bnője nem hódolt be neki, mindig megmaradt az önbizalma, le is lépett egy másik pasival 5 év együtt járás után

a párom minden nap rettegett, hogy elhagyja az a nő

most meg ő tart rettegésben engem

megbízható ember mellett én is felhőtlen lennék, nem görcsölnék

2010. okt. 4. 13:12
 23/44 A kérdező kommentje:

ja és nem azért beszélget velük mézes mázosan, mert velem nem tud

a legelső nap, amikor a haverjainak bemutatott, akkor egész este egy havernőjét heccelte, meg játszottak

és akkor még 2 hete jártunk!

és azt est végén hazafelé, akkor mondta nekem először, hogy szeret!

ő mindig ilyen volt, előttem is és mellettem is

csak az elején úgy voltam vele, hogy még benne van a vadászösztön, mert rég nem volt bnője és nem tudja, hogy kell viselkedni

csakhogy ez semmit nem változott azóta

vadidegenként kezel egy másik nő jelenlétében, sőt volt már, hogy a haverjával rajtam röhögtek!

példa:

téma volt a sport

kérdeztem a haverjától:

"látom mostanában nem edzel, nőtt egy kis pocakod"

erre a srác:

azért van pocakom, ha előttem térdelsz ne ázzál az esőben"

erre a barátom: "hát hadd ázzon, ha ha"

aztán a párom játszotta, hogy nem tudta hogy rólam beszél a srác, azt hitte csak általánosan a nőkről.

és ha bajom van egy haverjával, nehogy má neki kelljen megvédenie!!!!

2010. okt. 4. 13:18
 24/44 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Azt nem értem, ha benned görcsöt vált ki egy férfi és egy kapcsolat, akkor mi a rákért vagy vele? Én eddig úgy tudtam, hogy egy párkapcsolatnak az a lényege, hogy olyannal vagyunk együtt, akivel jobb, mintha egyedül lennénk. Ha görcsöt akarok, akkor hetente elmegyek államvizsgázni, de ha a páromtól kapok görcsöt és kisebbségi-érzést, akkor a kövekező napon úgy küldöm el az anyjába, hogy az ajtófélfát is viszi.

Ha te ehhez nem vagy elég erős, és elviseled, hogy mindenki mellett szarként érezd magad, akkor meg is érdemled ezt a kötsögöt.

2010. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:


"azért van pocakom, ha előttem térdelsz ne ázzál az esőben"

erre a barátom: "hát hadd ázzon, ha ha""


Tudod, Kérdező, én egy nagyon jámbor nő vagyok, nem szeretem az agressziót, de ha a pasim ilyet meg merészelne ejteni, úgy ráküldenék egy csapat kancigányt, és úgy széjjelveretném, hogy fél éven belül nem jönne ki a kórházból.

Ha te mindezt a gennyet elviseled, akkor tényleg egy csicska vagy, és meg is érdemled.

2010. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Hallod Kérdező, durván te tehetsz arról, hogy egy ekkora férget választottál. Egy normális emberi kapcsolatban szeretik és tisztelik egymás a felek, ez a pasi meg ott aláz és ott fosik a fejedre, ahol tud. Jól kihasznál, te meg jól a lábtörlője vagy. Gratulálok. Azért remélem tudod, hogy egy szerelmi kapcsolat nem így néz ki. Ez amit leírtál, maximum a férgek és a patkányok között divat, normális emberi kapcsolatok kicsit másképp zajlanak.

Ha elviseled, akkor meg is érdemled.

2010. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
milyen igazatok van
2010. okt. 4. 13:38
 28/44 A kérdező kommentje:

tegnap szakítanom ne se kellett

előzékenyen ő akart kidobni, mert féltékeny lett,rájött hogy regisztrálva vagyok egy chatoldalon

én meg mindenre csak rámondtam az "áment"

jól van, akkor pakolj el

jól van akkor bosszúból társkeresőzz

jól van, akkor vége

elpakolás után meg mikor hagytam elmenni, írta, hogy nem akarja hogy vége legyen

én meg írtam én meg hiába akarom folytatni, bizalom nélkül nem megy

bla bla bla

erre meg kibékültünk :(

2010. okt. 5. 12:27
 29/44 anonim ***** válasza:

hát meg se haragudj, de minek békültetek ki?

ha egyszer vége lett, mert nem bírjátok ki a másik viselkedését, mert egyszerűen köztetek nem működik valami jól, akkor minek folytatjátok?

tudom, hogy ilyenkor kell a legerősebbnek lenni, és nem visszafogadni, mertr jajj mi lesz velem néélküle-semmi,ha mellette nem voltál boldog, vagy h szegény mit érezhet most-szar lehet neki, éppúgy, mint nekedis, amikor szarba se vett....hát sok szerencsét, de szerintem nem a legokosabb döntést hoztad most meg!

2010. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

várjál csak, nem biztos, hogy hosszú életű lesz részemről ez a kibékülés, mert már megint ott vagyunk, hogy minden csajjal hetyeg, engem akkor addig elfelejtve

sőt, ahol dolgozom, az asszisztensünk mondta, hogy amikor beszél vele telon olyan kedves, aranyos srác (már az asszisztensünk is bele van zúgva)

ok, legyen kedves, aranyos. de hogy ezt minden csaj félreérti?! ELEGEM VAN BELŐLE!

2010. okt. 6. 18:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!