Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretném ha összejönne!

Figyelt kérdés
Sziasztok.A problémám a következő(bocsi ha kicsit hosszú lesz):Megismerkedtem 1 sráccal nyáron diszkóba.Nagyon jól elvoltunk,haza is kísért.Mondta h komoly kapcsolatot szeretne és h nagyon tetszek neki.Elkérte a számom és aszt mondta,h másnap hív.nem hívott,de múlthéten ismét összefutottunk és kiderült,h véletlenül rossz számot adtam meg neki.Tisztáztuk a dolgot és megint elkérte a számom.Megint mondta h hív,de nem hívott.Tegnap diszkóban találkoztun.Én 1 nagyon jó fiúbarátommal voltam és sztem a srác félreértette a helyzetet,úgy gondolta h a pasimmal vok.Nagyon nézett,de nem jött oda hozzám.Tudom,h érdeklem,mert látszott rajta,de akkor miért nem hívott fel?És sztem most úgy gondolja h én csak szórakoztam vele,pedig nem, mert nagyon tetszik és tényleg szeretnék vele összejönni.Arra is gondoltam h lehet megint rosz számot írt be a telefonjába.Ráadásul eddig csak diszkóban futottunk össze,de most 1 időre bezár a diszkó,mert újítják.Teljesen tanácstalan vok.Mit csináljak?
2010. okt. 3. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg egy közösségi oldalon a neve alapján. Aztán vedd fel vele a kapcsolatot.
2010. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű: kérdd el te az ő számát:D akkor tudni fogja h komolyan gondolod,mellesleg csak nem fogja félreírnixD
2010. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az igazi pasi mindig tartja a szavát, szóval,ha találkoztok legközelebb és kiderül,h most jó volt a szám,hagyd a francba....

Amennyiben rossz volt, tedd amit a 2. írt kérd el te a számot, max írj neki valahol egy levelet,de te vagy a lány , neki utánad mászkálni, szóval,ha tisztáztad a helyzetet, hagyd ,h ő lépjen és kész.

2010. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagy te benne hogy annyira bejősz neki ???Mikor elkezdem olvasni azt hitem mar az én sztorimról van szó de aztán tájtotem hogy nem,velem az volt a gond hogy nagyon hadilábon ált , igazából én sem tudtam hogy most felhívjam vagy ne , végül nem hívtam és nem bántam meg mert ahogy kezdem megismerni sajnos rá kellet jönnöm hogy nem hozzám való
2010. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát sztem bejövök neki,mert mind a 2szer ő jött oda hozzám,és legutóbb is nagyon nézett,szóval...De az az igazság h már én sem tudom mit is gondoljak.És neked miért állt hadilábon a dolog,ha megkérdezhetem?:)
2010. okt. 5. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:

most így lehet hogy hülyén hangzik de nem is jött be nagyon a csaj csak egy szülinapi bulin ismertem meg őt, fel sem tűnt hogy létezik , aztán mikor mar elkezdtünk iszogatni akkor kezdem rá nyomulni , este elmentünk egy klubba ott is együtt tancoltunk ,hazavittem taxival ott megadta a számát és a messenger címet ( MSN ) elkezdünk beszélgetni de végül rájöttem hogy nagyon prűd lány szűz akkor volt életében előszór klubban , megjegyzem 19 éves és az is kiderült hogy van barátja ami lényegében nem lenne gond ha nem ragaszkodott volna hozzá annyira és közben azt is mutatta hogy tőlem is akar valamit.

Tehát inkább nem bonyolitotam túl a dolgokat nekem már így is rázós volt inkább lezártam a közös ismerősünk meg kérdezget felőlem hogy a lány érdeklődik utánam de mondtam neki hogy mondja hogy már van nekem is barátnőm , szerintetek is nagyon bunkó dolog mi?

2010. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem probáld meg felkeresni biztos van közös ismerősőtők kérdezz körbe..ha nem megy akkor interneten keres rá.. biztos lesz fent valahol sok szerencsét:)
2010. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20:59 nem semmi remélem tudod hogy akkor az milyen lány..:S van barátja de még kellenél neki.. nem semmi..Persze ezt ő tudja még jó hogy hamar észbekaptál otthagytad ..bölcs döntés..
2010. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van közös ismerősünk,aki 1 nagyon jó barátom és tudja h tetszik nekem a srác,de azért nem akarok olyan nagyon nyomulni,nem az én stílusom,meg úgy vok vele,h mégiscsak ő a fiú,neki kéne kezdeményeznie,nem?:D Meg hát eddig is ő kezdeményezett.Sztem elég sok a félreértés köztünk,az lehet a baj.20:59 nem voltál bunkó,inkább a csajnak kéne magába néznie.Van barátja,közben meg más után is mászkál....Sztem jól tetted,h leráztad,főleg h nem is jön be:)
2010. okt. 6. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!