Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet 1x velem is összejönne? :o

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet 1x velem is összejönne? :o

Figyelt kérdés
van 1 "legjobb barátom" fiu létemre egy nő (A legjobb barátom) fél éve ismerem 1ütt járunk buliba koncertekre, neki soha nem volt hosszútávú kapcsolatai, lehet hogy 1x próbálkozna nálm is?:/ nekem többet ér vele a barátság mint 1 kapcsolat szóval remélem nem.ah nektek is volt vagy van hasonló hejzetetek mik a tapasztalatok??
2011. júl. 23. 15:14
 1/1 Keeper ***** válasza:

Lehet, hogy próbálkozik. Nekem is volt és jelenleg is van sok nagyon jó lány barátom. Volt egy akitől többet akartam, azóta nem is nagyon kellett vele még beszélgetni sem. Ez is emberektől függ, de ha sokat ér neked a barátság és bepróbálkozik, akkor nagyon, de nagyon udvariasan utasítsd el. És találj ki neki valami közös programot veled. (enyhíti a visszautasítás fájdalmát)

üdv^^

20*F

2011. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!