Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után összejönne még velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után összejönne még velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,velem egyidős.Régebben a barátnőimnek emlegettem hogy szerintem rendkívül jó pasi az édesapja.Ez elterjedt egy kitalált névvel,hogy nekem nagyon bejön xy.Csak páran tudják ki az névszerint,a fiú nem tudja csak hogy xy tetszett.Most ő szerelmes belém,nekem is nagyon bejön,úgy érzem működik a kémia.Ha összejönnénk valaki 100% keresztbe akarnak tenni és elmondaná neki hogy bejött/ön az apja.Ha én mondanám el előbb akkor is megtudná ugye:)

Szerintetek így akarna még valamit?Vagy bele se kezdjek?Ha belekezdenénk akkor én mondjam inkább neki,vagy imádkozzak hogy ne tudja meg?


2011. jún. 11. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Huhh ez elég pengeélen táncoló dolog. Én a helyedben nem kötném az orrára. De ha kiderülne viccesre venném a figurát. Pl: igen, szerintem nem rossz pasi az apukád, de mikor megláttam fiatalabb kiadásban, úgy gondoltam az új kiadvány sokkal jobb.

Lehet, hogy nem jön be, de én ezt tenném. A cikis helyzeteket tapasztalataim szerint a legjobb humorral kezelni.

2011. jún. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Nem tudom mit tegyek ebben az esetben,mert ha együtt lennénk,és ugye bemutatna a szüleinek,vagy valami,akkor mit kezdenék ha ott is bejönne az apja?ÉS ami még húzósabb van egy pár évvel idősebb bátyja,aki szintén nagyon jó pasi.Lehet bele se kéne ebbe menni.

2011. jún. 12. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy valaki bejön egy dolog. Az én párom apja is jó pasi, de jó pasiból van egy pár. Ha szereted a srácot akivel összejöttél akkor nem kéne azon aggódnod, hogy az apja jól néz e ki.

Másrészt ha nem mondod el neki, hogy bejött a vater akkor később megtudja mástól és akkor még a szemedre is vetheti, hogy miért nem mondtad el, biztos nem bízol benne meg egyebek.

Szerintem is vedd viccesre, még így jöhetsz ki a legjobban.

Biztos nem titkolnám el, abból mindig csak a baj van és ha komolyra fordulna a sráccal a dolog akkor mindig ott motoszkálna a fejedben, hogy van előtte egy titkod.

2011. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

meg ne ezen rágódj, jöjj össze a sráccal és ha valaki elmondja h neked tetszett az apja, hát mondd meg neki az igazat, hogy az apja fiatalos és jóképű de eszed ágában sincs ráhajtani.

2011. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem jöttem vele össze még,és nem is fogunk szerintem.

Engem zavarna hogy mikor esetleg közös programon vagyunk,vagy csak simán egy légtérben a családjával akkor tetszik az apósom,és a sógorom is.:D

Nem lesz ebből szerintem semmi:)

2011. jún. 17. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!