Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ilyenkor mitéreztek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ilyenkor mitéreztek de őszintén?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy lányt.Szinte tökéletes volt minden nagyon jól elvoltunk ölelgetett stb stb de nemtörtént semmi konkrét dolog.Aztán megkérdeztem mi is van,aztmondta legyünk csak barátok..... mondom jó beszéltünk tovább mint eddig stb.Úgyvolt holnap találkozunk ma rámis írt dumáltunk aztán megkérdeztem a holnapot aztmondta nemtudja meg hogy fáradt stb... mondom jó akkor hagylak aztán fogta és letiltott.Nem ez az első eset hogy már tökre úgynézki lesz valami aztán pont a végén benyögik hogy bocsi nemakarok semmit.Most komolyan mondjátok már meg mért jó mással szórakozni?Ha nemakartok semmit akkor legalább necsinálnátok félreérthető dolgokat.És igen általánosítok mert ilyen már nincs ezmár a nem is tudom hanyadik ilyen alkalom,nemnagyon az elvárásaim sem kinézet terén nem,nem buliba ismerkedek,próbálok inkább a normálisabbak közül választani de ezekszerint a normálisabbak a szarabbak.Most komolyan ezmár vicc vagycsak énjárok így?Énis eztfogom már csinálni a csajokkal amit ők velem....minek legyek rendes ha a végén mindig csak énszívom meg....
2010. okt. 1. 23:00
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/815 anonim ***** válasza:
100%
áhh neh mond pls!nem fogok így elaludni:D...meg egy csomó haverom mondja h menjek velük mert ilyen,olyan csajt össze lehet szedni egy estére.De most lehet h én vagyok maradi,de nekem egy csaj nem a szex miatt kell.Persze ezzel nem azt akarom mondani,h majd olyan 25évesen akarok lefeküdni bárkivel is,de nekem nem ez a legnagyobb vágyam h megfektessek valakit.Csak sajnos tapasztalataim,stb azt bizonyítják h az én fajtám annyira nem kedvenc.A lányok nem nézik azt ha valaki törődik vele,meg majd megbolondul érte,TISZTELET A KIVÉTEL,de ebből nagyon kevés vagy sajnos.De még azt se lehet nekem mondani h a pláza cica külsejű,meg messzíről leírodó ribancok után koslatnék,mert nem így van.De hát én egyik cimborámnak tettem egy fogadalmat.Még 1évem van a suliból aztán ha addig nem sikerül bnőt találni,akkor inkább a jövömmel fogok foglalkozni.Minél többet dolgozni és félre tenni.Meg akkor már ki is megyek külföldre,mivel nem lesz ki miatt itthon maradnom,szval szabadon tudok kint dolgozni.Aztán ha jó összeszedtem magam anyagilag akkor vissza haza:D..na de nem írok regényt,még a végén szídni fog mint szódás a lovát:D
2010. okt. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/815 A kérdező kommentje:
elsőre kinézet alapján tetszett meg ami jóval többnek néz ki mint a kora.elkezdtünk beszélgetni stb csak később derült ki mennyi is.úgyvoltam jó hátha kitudja fiatal még de hátha normálisan gondolkozik de nemjöttbe.
2010. okt. 2. 01:17
 63/815 A kérdező kommentje:
valahogy énis hasonlóan vagyok amugy.utolsó évem remélhetőleg sikerül aztán kimenni valahova melózni...bár azt végképp nemakarom hogy csak a pénzem miatt legyen bnőm.... amugy énis ígyvagyok hogy engem sem a szex érdekel első sorban jó persze azis de nem a fő szempont,legalább annyiból jó hogy már volt egy komolynak mondható kapcsolatom ahol minden volt stb....bár ott énvoltam a hülye és lehet ha nemcseszem el a sok kis apró dologgal még mindig együttlennénk....de legalább az a 14hónap jóvolt.....de azóta hogy semmi értelmes normális lány pedig nem is akarok túl sokat de úgylátszik ezis sok mert azt már nemhiszem el hogy ennyire szerencsétlenül választanék folyton....
2010. okt. 2. 01:22
 64/815 anonim ***** válasza:
100%

hát ezzel én is így vagyok.A pénzemért senki se legyen velem.

De viszont azt nem bírom elképzelni magamról,h bunkó legyek egy lánnyal és ne törődjek vele.Jó,van benne valami,mert ezzel a lánnyal sem törődök úgy vagyis,nagyon ritkán írok rá msnen,épp ezért h lássam h mi is van és valahol van benne valami,mert folyton keres.De akkor is nehéz elképzelni,h egy fiú/férfi h tud bunkó,nem törődöm lenni egy lánnyal?:S

2010. okt. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/815 A kérdező kommentje:
én valahogy úgyvoltam még hogy nemtudtam egy idő után mit is akarok... hagytuk a dolgot pár napig újra összejöttünk ezt eljátszottam 3x.végén már egyre ritkábban találkoztunk valahogy nemérdekelt már de amikor kimondta hogy végleg vége nah onnantól kezdve én kb ennyivolt vagy 2hétig minden bajom volt viszakartam kapni stb stb de már késő volt....de úgy alapból énsemvagyok bunkó egyik csajjal sem.... max néha egy két kisebb off de aztán mondom hogy jólvan na csak vicceltem... szeretem amikor kicsit besértődnek aztán elmosolydnak :D
2010. okt. 2. 01:34
 66/815 anonim ***** válasza:
100%
na jó,persze a csipkelődések,egymás agyának húzogatása benne van,mert kell.Én is szoktam csinálni,de az szerintem nem tartozik a bunkózásba:DÉn amit nagyon szeretek,az a kötözködés:DMa is egész délután az ment,valamire ő azt mondta h nem,én arra azt h igen,és így tovább:DAztán az egyiknél kicsit bedurcázott,na és olyankor lehet szépeket alkotni:D
2010. okt. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/815 A kérdező kommentje:
:D nah én viszont elteszem magam mert korán kell kelnem reggel :S nah hali jo8 :D
2010. okt. 2. 01:40
 68/815 anonim ***** válasza:
100%
okok.Neked is!Csáó
2010. okt. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/815 anonim ***** válasza:
szeritem nemis hallották, amit irtam
2010. okt. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/815 A kérdező kommentje:
nah kiderül mégsem tiltott le a csaj.....hát érdekes.....
2010. okt. 2. 10:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!