Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ilyenkor mitéreztek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ilyenkor mitéreztek de őszintén?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy lányt.Szinte tökéletes volt minden nagyon jól elvoltunk ölelgetett stb stb de nemtörtént semmi konkrét dolog.Aztán megkérdeztem mi is van,aztmondta legyünk csak barátok..... mondom jó beszéltünk tovább mint eddig stb.Úgyvolt holnap találkozunk ma rámis írt dumáltunk aztán megkérdeztem a holnapot aztmondta nemtudja meg hogy fáradt stb... mondom jó akkor hagylak aztán fogta és letiltott.Nem ez az első eset hogy már tökre úgynézki lesz valami aztán pont a végén benyögik hogy bocsi nemakarok semmit.Most komolyan mondjátok már meg mért jó mással szórakozni?Ha nemakartok semmit akkor legalább necsinálnátok félreérthető dolgokat.És igen általánosítok mert ilyen már nincs ezmár a nem is tudom hanyadik ilyen alkalom,nemnagyon az elvárásaim sem kinézet terén nem,nem buliba ismerkedek,próbálok inkább a normálisabbak közül választani de ezekszerint a normálisabbak a szarabbak.Most komolyan ezmár vicc vagycsak énjárok így?Énis eztfogom már csinálni a csajokkal amit ők velem....minek legyek rendes ha a végén mindig csak énszívom meg....
2010. okt. 1. 23:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/815 anonim ***** válasza:

helyes:D

az a legjobb:D

mert ha jelentettél neki mégis vmit (mondjuk akkor nem csinált volna ilyet) de ha mégis akkor hagy bánkódjonxD

2010. okt. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/815 A kérdező kommentje:
hát köszi neked is hátha szerencséd lesz :) bár nemsok erőm van újra keresni mást...ha meg arravárok hogy majd jön akkor várhatok :D van egy lány aki nemrég felvett msnre eldumálgatunk azért és kiderül hogy régebben belémvolt esve.... ő tuti nemverne át és ha lenne valami biztos hogy szeretne stb de nemtudom valahogy mégsem jön be...pedig belsőre ilyen lányról álmodok kb :)
2010. okt. 1. 23:59
 33/815 A kérdező kommentje:
én aztszeretném ha suliba mondjuk odajönne hozzám dumálni.... nah akkor kapna egy brutális offot mindenki előtt rögtön elsüllyedne a hülyéje :D
2010. okt. 2. 00:00
 34/815 anonim ***** válasza:

XD

na azt megnézném:D

hát ha ezekután odamegy meg is érdemlixD

2010. okt. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/815 A kérdező kommentje:

hát kiváncsi vagyok valahogyan fog-e keresni :D

tuti jófej vagy ha tetszenek az ilyen dolgok :D:D

2010. okt. 2. 00:04
 36/815 anonim ***** válasza:

ééén?xD

hát akkor köszönöm...

te is jófej lehetsz ha ilyet akarsz csinálnixD

2010. okt. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/815 A kérdező kommentje:

hát lehet :D

vagyis eddig kb akárhány csajjal találkoztam szinte mind sírt melletem kb a röhögéstől :D úgy alapjáraton hülyevagyok csak ha kell akkor vagyok komoly :P

de régebben fő jelzőm a Bunkó volt xD szerintem azóta már nem az :D

2010. okt. 2. 00:07
 38/815 anonim ***** válasza:

hihihi:D

azajóóó:)

én lány létemre sem vagyok vmi normálisxD (persze csak a jó értelembenXD)

2010. okt. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/815 anonim ***** válasza:
100%
na akkor kbkb ugyan azok vagyunk:Dbelöllem is tud dölni a hülyeség,de ha komolynak kell lenni akkor viszont nagyon az vagyok:DDvolt már rá példa h felvettem lányt,nem mondtam el a korom,aztán mikor kérdezte akkor mondtam neki h tippeljen és a nagy részük mind 22fölött tippelt^^:DD..pedig még csak most leszek tizennyóóc:D
2010. okt. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/815 A kérdező kommentje:
engem is 20-22nek tippelnek és mostleszek 18 :D ikrem vagy?xD amugy nemtudom mikéne a mostani csajoknak....ahogy én észrevettem a fiatalabbak nem elég komolyak,a kicsit idősebbek meg a 20on felüli pasikra buknak.... nemakarok olyan lányt aki egésznap csak otthül ül kis csöndes stb de olyat sem akit a fél város ismer mindig összevisza mászkál mindig héten buli stb.... nehéz ilyen lányt kifogni és nem is akar sikerülni.... jólenne ha engem keresne végre egy ilyen lány és tetszene is :D bár kitudja lehet megnézem élőben azt aki felvett lehet nem is rossz....egy idő után meg ugyis megszeretem :D
2010. okt. 2. 00:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!