Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ilyenkor mitéreztek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ilyenkor mitéreztek de őszintén?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy lányt.Szinte tökéletes volt minden nagyon jól elvoltunk ölelgetett stb stb de nemtörtént semmi konkrét dolog.Aztán megkérdeztem mi is van,aztmondta legyünk csak barátok..... mondom jó beszéltünk tovább mint eddig stb.Úgyvolt holnap találkozunk ma rámis írt dumáltunk aztán megkérdeztem a holnapot aztmondta nemtudja meg hogy fáradt stb... mondom jó akkor hagylak aztán fogta és letiltott.Nem ez az első eset hogy már tökre úgynézki lesz valami aztán pont a végén benyögik hogy bocsi nemakarok semmit.Most komolyan mondjátok már meg mért jó mással szórakozni?Ha nemakartok semmit akkor legalább necsinálnátok félreérthető dolgokat.És igen általánosítok mert ilyen már nincs ezmár a nem is tudom hanyadik ilyen alkalom,nemnagyon az elvárásaim sem kinézet terén nem,nem buliba ismerkedek,próbálok inkább a normálisabbak közül választani de ezekszerint a normálisabbak a szarabbak.Most komolyan ezmár vicc vagycsak énjárok így?Énis eztfogom már csinálni a csajokkal amit ők velem....minek legyek rendes ha a végén mindig csak énszívom meg....
2010. okt. 1. 23:00
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/815 anonim ***** válasza:

óó köszcsi jóóóól:D

éste?

2010. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/815 anonim ***** válasza:
100%
hát keveset és nem annyira jól:S:D...3kor feküdtem le,és fél 8kor keltem:D
2010. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/815 anonim ***** válasza:

oh az nem túl jó:S

én akkor feküdtem le amikor lementem és 10ig aludtam:D

2010. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/815 anonim ***** válasza:
100%
az szép:Dakkor tudsz ám aludni,mondhatom:D
2010. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/815 anonim ***** válasza:

hát a suli miatt egész héten nem aludtam normálisan és most végre sikerüüült:D:D

amúgy általában szarul szoktam aludni, mert mire hétvége van addigra meg megszokom a korán kelést:S

2010. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/815 anonim ***** válasza:
100%

ismerős helyzet:)..én is szerdáig 4kor kelek,csütörtökön meg 5kor..viszont pénteken csak fél 8kor,de akkor meg fél 5 mire haza érek:S

Am hány éves is vagy?:$:):D

2010. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/815 anonim ***** válasza:

uff...azsem valami jó:s

nekem az ajó h helyben van a suli így én csak fél7kor kelek, meg csütörtökön fél8kor:D



16leszek:D

2010. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/815 anonim ***** válasza:
100%

óó mit nem adnák én is h akkor kelhessek:P:D..nekem sincs annyira messze a suli,vonattal 10perc,csak hát a hét első napján gyakorlat van,aztán oda már 3/4 6ra oda kell érni,h 6kor tudjuk kezdeni a munkát:S:)


értem,köszi:D

2010. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/815 anonim ***** válasza:

óh hát az nem túl jó:S



éste?:$

2010. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/815 anonim ***** válasza:
100%

hát kilehet bírni:D



januárba leszek 18:$:D

2010. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!