Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ilyenkor mitéreztek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ilyenkor mitéreztek de őszintén?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy lányt.Szinte tökéletes volt minden nagyon jól elvoltunk ölelgetett stb stb de nemtörtént semmi konkrét dolog.Aztán megkérdeztem mi is van,aztmondta legyünk csak barátok..... mondom jó beszéltünk tovább mint eddig stb.Úgyvolt holnap találkozunk ma rámis írt dumáltunk aztán megkérdeztem a holnapot aztmondta nemtudja meg hogy fáradt stb... mondom jó akkor hagylak aztán fogta és letiltott.Nem ez az első eset hogy már tökre úgynézki lesz valami aztán pont a végén benyögik hogy bocsi nemakarok semmit.Most komolyan mondjátok már meg mért jó mással szórakozni?Ha nemakartok semmit akkor legalább necsinálnátok félreérthető dolgokat.És igen általánosítok mert ilyen már nincs ezmár a nem is tudom hanyadik ilyen alkalom,nemnagyon az elvárásaim sem kinézet terén nem,nem buliba ismerkedek,próbálok inkább a normálisabbak közül választani de ezekszerint a normálisabbak a szarabbak.Most komolyan ezmár vicc vagycsak énjárok így?Énis eztfogom már csinálni a csajokkal amit ők velem....minek legyek rendes ha a végén mindig csak énszívom meg....
2010. okt. 1. 23:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/815 A kérdező kommentje:
nemnagyok*
2010. okt. 1. 23:02
 2/815 anonim ***** válasza:
100%

Rövid leszek:

ha szórakozik vele,meg sem érdemel!! Hagyd a picsbe!


22L

2010. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/815 A kérdező kommentje:
hát mostmár hagyom is....ha meglát mejen odajönni hozzán úgy elküldöm a jó k*rva annyába... de azért már elég lelombozó hogy egyfolytában csak ez van amikor én csak egy normális kedves,aranyos csajt akarok aki szeret és énis szerethetek...
2010. okt. 1. 23:05
 4/815 A kérdező kommentje:
merjen* nemmegy már este az írás :)
2010. okt. 1. 23:05
 5/815 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfi átesik ezeken amit írtál, sőt még sokkal rosszabbakon is. A csajok gyakran egyszerre több projektet futtatnak pasikból, mindegyiket melegen tartják egy darabig, majd a számukra legjobbnak vélttel jönnek össze (amelyik általában a legrosszabb, ezt mellékesen jegyzem meg).


Nem kell emiatt kiborulni, ez a tapasztalatszerzés része. Idővel megtanulod kezelni, hogyan legyél Te az a bizonyos legjobb (legrosszabb:D).

2010. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/815 anonim ***** válasza:
100%
A letiltást nem értem, de az nem az ő hibája, hogy többet magyaráztál a barátkozásába. Ne éld bele magad semmibe, amíg a másik nem vall szerelmet.
2010. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/815 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést én is feltehetném csak épp így:

Pasik ilyenkor mitéreztek de őszintén?


nekem durvább volt :S aszem... mert nyáriszüntebe felvett msnre sulibol egy srác, nagyon összemelegedtünk, irja h tök jo lenne ha együtt lennénk meg milyen jo vagyok és teljesen elszédített. jött a suli sokat beszélgettünk ölelgetett minden... aztán hirtelen semmi. msnen se szív se semmi, rám se ír... na ilyenkor mi van? épp állt a fasza vagy mi?? -.-" fu de felbasz idegileg.


szóval nem csak te jársz ilyen cipőben... én eddig azt hittem hogy csak a csajoknak vannak ilyen problémái... 18/L

2010. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/815 anonim ***** válasza:
100%

letiltott???:O

én úgy utálom mikor csak úgy letiltják az embert, mert ha le is tiltanak de legalább azt mondják meg h miért...

hát nem tudom téged miért csak az ilyenek találnak meg.

de sokan vagyunk normálisak is:D:D


16/L

2010. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/815 anonim ***** válasza:
100%
de a normális pasik kevesebben :D
2010. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/815 A kérdező kommentje:
nos nekem már elég rógta tetszett.de volt barátja szóval hagytam.aztán most hogy nincs gondoltam megpróbálom.de már tényleg szinte úgyvoltunk mintha együttlennénk ha találkoztunk úgy a nyakamba borult mintha ezer éve nemlátott volna és egy fontos személy lennék neki.aztmondta ezalatt az idő alatt nagyon megszeretett és nemakarja hogy ha összejönnénk és nemműködne végelegyen a barátságnak is.jóh elfogadtam vagyis inkább úgytettem de azért még bíztam hátha de nem nyomultam meg semmi.erre már vártam a találkozót egy hete mert jó vele lenni stb erre ezvan.... hát nemértem egyik nap még hiányzok stb másik nap meg levagyok szarva....
2010. okt. 1. 23:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!