Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ilyenkor mitéreztek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ilyenkor mitéreztek de őszintén?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy lányt.Szinte tökéletes volt minden nagyon jól elvoltunk ölelgetett stb stb de nemtörtént semmi konkrét dolog.Aztán megkérdeztem mi is van,aztmondta legyünk csak barátok..... mondom jó beszéltünk tovább mint eddig stb.Úgyvolt holnap találkozunk ma rámis írt dumáltunk aztán megkérdeztem a holnapot aztmondta nemtudja meg hogy fáradt stb... mondom jó akkor hagylak aztán fogta és letiltott.Nem ez az első eset hogy már tökre úgynézki lesz valami aztán pont a végén benyögik hogy bocsi nemakarok semmit.Most komolyan mondjátok már meg mért jó mással szórakozni?Ha nemakartok semmit akkor legalább necsinálnátok félreérthető dolgokat.És igen általánosítok mert ilyen már nincs ezmár a nem is tudom hanyadik ilyen alkalom,nemnagyon az elvárásaim sem kinézet terén nem,nem buliba ismerkedek,próbálok inkább a normálisabbak közül választani de ezekszerint a normálisabbak a szarabbak.Most komolyan ezmár vicc vagycsak énjárok így?Énis eztfogom már csinálni a csajokkal amit ők velem....minek legyek rendes ha a végén mindig csak énszívom meg....
2010. okt. 1. 23:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/815 A kérdező kommentje:
:P hát nemértem az ilyet.... pedig én most mirosszat tettem...de lehet ő is úgyérezte ezt az elköszönést ahogy énis gondoltam hogy jóvan szevasz akkor sz*rok rád mert valójában fejben eztgondoltam.de akkoris akkor legalább mondta volna hogy jóh akkor szevasz ennyivolt hagyjuk egymást és úgy tilt le vagy nemtudom....azért kiváncsivagyok suliba mer-e szólni valamit..de azis biztos hogy ahova énis járok suli onnan nemakarok csajjal ismerkedni :D
2010. okt. 1. 23:34
 22/815 anonim ***** válasza:

hát igen...

az más ha megmondja de ííígy...

sztem ne is foglalkozz vele, meg ne stresszeld magad fölödlegesen vele:D


mert még azóta nem találkoztatok a suliban?

vagy ez ma volt?


bocs ha hülyét kérdezek vagy olyat amit már leírtál de nekem is este vanXD

2010. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/815 anonim ***** válasza:
ne legyenek 1 lány miatt a suli többi lányáról is előítéleteid. Legyen ez számodra egy tanulás. Legközelebb már az első rosz jelnél, vagy barát szónál OTT KELL HAGYNI a fenébe és nem fektetni bele több energiát. Ne foglalkozz vele, ne szólj hozzá, később sem. Érezze, hogy lesz*rod. Ennél roszabb nem érheti hidd el.
2010. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/815 A kérdező kommentje:
hát mióta kiderül hogy nemakar semmit nemtalálkoztunk élőben... mert nekem gyakorlat volt a héten.de ma bentvolta ma suliba látam is párszor de azértsem mentem oda.erre írja ma hogy nemlátott pedig keresett...mégis minek keresett? nah mind1...pedig jólett volna olyan jól indult minden az ölelkezések,meg a napi 6órás msn beszélgetések stb stb.... írtam neki egy szép levelet vipen oda ugyis feljár és részemről ennyivolt :)
2010. okt. 1. 23:43
 25/815 A kérdező kommentje:
hát mindegy amugyse jó dolog azonos suliból keresni...eddig is tudtam ezis csak véletlen jött,mert kiderült mégcsak idén lett elsős,pedig külsőre többnek néztem de aztán úgyvoltam jóh végülis hátha.amugy azabaj hogy először csak aztmondta nemtudja.... mondom jó biztos csak idő kell neki hátha később akar valamit hamár ilyen jól elvoltunk erre eztkapom cserébe...... de mind1 ez nemcsak nála volt így hanem nem is tudom hány lánnyal jártam hasonlóan az elmúlt kb 1,5év alatt :S
2010. okt. 1. 23:45
 26/815 anonim ***** válasza:
most írtál neki levelet?:o
2010. okt. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/815 A kérdező kommentje:
igen :D remélem majd elolvassa és felfogja mekkora hülye p*csa volt de már késő :D
2010. okt. 1. 23:47
 28/815 anonim ***** válasza:

hát nem vagyok bunkó és nem kérdezem meg mit írtál...

de csak úgy nagyjából elmondhatnádXD

na de leoltottad vagy csak szépen elmondtad vagy mi?:D

2010. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/815 anonim ***** válasza:

áhh az ilyenekkel nem kell foglalkozni.Sok bolond van a földön,már bocsi a kifejezésért.Sokan csak az egójukat fényesítik ilyen dolgokkal,de vannak olyanok is akik szeretnek szopatni.

Én is sokszor estem már pofára,az elején nagyon rossz volt,jó most se könnyű,mert most is elég szarul esik,na de ez van.Ezen is túl kell lenni.

Most nekem is van egy lány aki szerintem csak játszik velem vagy nem tudom.Folyton ő ír rám,keres,stb.Van mikor direkt olyanokat ír,csipkelődik meg minden,ráadásul voltak olyan jelek,cselekedetek is amik erre utalnak h nem vagyok közönbös számára.Csak az a baj,h van mikor rájön az h mintha nem is ő lenne,vagyis h máskor úgy beszél mintha csak haverok lennénk.Szval most én is jó helyzetben vagyok:s

Na de még1x mondom,fel a fejjel és eljön a Te időd is,a Te szerelmed is;)Sok sikert!

F/17

2010. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/815 A kérdező kommentje:
hát olyan felesbe írtam kb :D inkább olyanlett az írás mintha úgyjönne ki hogy én csak röhögök rajta milyen szánalmas... :D de semmi lényeg mondtam neki hogy nemérdekel sz*rom le magasról :D
2010. okt. 1. 23:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!