Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ilyenkor mitéreztek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ilyenkor mitéreztek de őszintén?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy lányt.Szinte tökéletes volt minden nagyon jól elvoltunk ölelgetett stb stb de nemtörtént semmi konkrét dolog.Aztán megkérdeztem mi is van,aztmondta legyünk csak barátok..... mondom jó beszéltünk tovább mint eddig stb.Úgyvolt holnap találkozunk ma rámis írt dumáltunk aztán megkérdeztem a holnapot aztmondta nemtudja meg hogy fáradt stb... mondom jó akkor hagylak aztán fogta és letiltott.Nem ez az első eset hogy már tökre úgynézki lesz valami aztán pont a végén benyögik hogy bocsi nemakarok semmit.Most komolyan mondjátok már meg mért jó mással szórakozni?Ha nemakartok semmit akkor legalább necsinálnátok félreérthető dolgokat.És igen általánosítok mert ilyen már nincs ezmár a nem is tudom hanyadik ilyen alkalom,nemnagyon az elvárásaim sem kinézet terén nem,nem buliba ismerkedek,próbálok inkább a normálisabbak közül választani de ezekszerint a normálisabbak a szarabbak.Most komolyan ezmár vicc vagycsak énjárok így?Énis eztfogom már csinálni a csajokkal amit ők velem....minek legyek rendes ha a végén mindig csak énszívom meg....
2010. okt. 1. 23:00
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/815 A kérdező kommentje:
jaja :D amugy én ezzel a csajjal voltam úgy.... komolyn szinte már döbbenetes volt a hasonlóság ugyanazokat szereti,ugyanúgy csinálja mint én stb stb de regeteg dolgoba ezért is voltunk el.... hát engem ennyire nemhülyített azért inkább fogalma sincs kb mitakar... túl fiatal még amugy csak mikor kiderül akkor már azért elég sokat beszéltünk és nemakartam mondani hogy bocs haggyuk....
2010. okt. 2. 00:43
 52/815 anonim ***** válasza:
100%
most nehogy azt mond h a csaj 15éves:O
2010. okt. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/815 A kérdező kommentje:
végülis de pár hét és annyi :D mért azis akit te fűzöl?:D
2010. okt. 2. 00:48
 54/815 anonim ***** válasza:
100%
hát az a baj,h én azt nem mondhatom h én fűzöm,mert Ő butít engem:SxD..de am igen,majd valahogy nemsoká 16lesz..de már ez is beszarás:Dmerre laksz te am?lehet h a szétválasztott ikertestvérem vagyxD
2010. okt. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/815 A kérdező kommentje:
xD am nógrádmegye.... :P jó szar helyen Vác-tól olyan 35kmre :D ottlenne jó találni valami csajt....annyivan mint a szemét kb :P
2010. okt. 2. 00:53
 56/815 anonim ***** válasza:
100%
ohh én minden héten csütörtökön járok fel pestre,na ott is akad egy kettő:DAhova hordom a hugomat,mellette van egy park,aztán ő bemegy táncolni,addig van 2óra hosszám.Általában végig ülön a kocsiba meg minden,na aztán ott minden 10percben olyan buxák jönnek kutyát sétáltatni:DD..azon gondolkoztam h elviszem én is a kutyámat meg a legkisebb unokaöcsémet:Dkisgyerekkel úgy is jól lehet elvileg csajozni:D
2010. okt. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/815 A kérdező kommentje:
hát lehet jó ötlet :D bár már hidegvan nyáron az igazi :P ittis annyivan főleg pénteken sok koleszos meg stb tömve a buszmeg és ott milyenek vannak fhúúú de a legtöbb amugy ilyen jócsajnak kinéző gyerek még valójában kinézetre nagy mell jó segg vagy 18nak elmegy és kiderül 14.... nemtudom mostanában mindig ezvan....a mellettünk lévő szomszéd kisvárosban is rengeteg jó csajvan....de csak reggel látom őket mikor megyek a busszal aztán sehol nemtalálom meg őket vagy csak nagyon kevés részét nappal meg egyet se látok kb pedig vannak nem is kicsit jók :D
2010. okt. 2. 01:01
 58/815 anonim ***** válasza:
100%
én most át tértem vonatra,a buszt meguntam.Hátha a vonaton több leányzó lesz akivel el lehet beszélgetni:De mind1,annyira már nem erőltetem a dolgot.Elegem lett a kudarcokból,stb.Hiába vágyom rá nagyon,inkább próbálok nem rá gondolni és akkor könnyebb.De viszont van mikor k*rva nehéz nem rá gondolni:S
2010. okt. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/815 A kérdező kommentje:
Nyáron valahogy nekem nemjutott eszembe hogy hiányozna vagy bármi de így hogy jön a tél....hát jólenne de már énis beleuntam és valahogy kedvem sincs elkezdeni ismerkedni mert szinte tudom milesz a vége...de leginkább akkor jut eszembe hogy jólenne valaki amikor megyek aludni...jólenne ha nem egyedül kéne menni....
2010. okt. 2. 01:09
 60/815 anonim ***** válasza:
100%

gondoltam beirok valami hasznosat, de mivel chat lett ebből, és a csak 14 te meg 18, nincs értelme mit irni


MÉGIS MIT VÁRSZ EGY ILYEN TAKONYTÓL???! Nőket keress, ne kislányokat........

2010. okt. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!