Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelenthet valalmit?

Figyelt kérdés

Üdvözlök minden kedves válaszolni kívánót! :)


Tehát, az alábbi helyzetben kérném a Ti segítségeteket:


Ím beköszöntött a 9. osztály, és mindenki új életet kezdhet, mindenféle előítélet nélkül. (kivéve én, tőlem már rettegnek a tanárok, mert 6+6-ban vagyok :)


Ilyenkor jön a második nyelv választása, és lám, összekerültem egy ismerőssel, pontosabban egy iszonyú jó csajjal. Régebbről is ismerem, mert együtt jártunk egy különórára. Néhány szebb napon véletlen egymás szemébe nézve mindketten elmosolyodunk, majd ő mosolyogva lesüti a szemét, én meg tovább meresztem látógömbjeimet, persze titokban :), mert mint azt már megemlítettem, nagyon szép lány.

Szoktunk beszélgetni is, mikor-miről, ahogy jön :)


Na most jönnétek Ti a képbe.


Szeretném, ha megosztanátok velem tapasztalataitokat, jótanácsaitokat, jókívánságaitokat, megátkozásaitokat, és minden egyebet, ami Szerintetek segíthet a következő kérdésben:



Hogy tudnám úgy megszerezni magamnak, hogy ne legyen túl tolakodó, rámenős, de azért frappáns, és megnyerő legyen?


Esetleg, ha nem jön össze esély van-e még rá, hogy szóba álljon velem, vagy úgy nézne rám, mint aki elkapta a szárazleprát, és hiányzik egy-két végtagja?



Előre is bocsánat minden helyesírási hibákért :) És nagy-nagy köszönet annak, aki rászán pár percet az életéből, hogy segítsen rajtam.



Minden értékelhető választ hasznosnak értékelek majd :)


Köszönöm:


L.

(tudjátok a tanuvédelmi program védelme alatt állok, nem irhatok nevet :D najó, csak vicc volt)


Én 15/f ő pedig 15/l


2010. szept. 30. 15:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Figyu ha szemeztek és Ő hirtelen lesüti a szemét és közben mosolyog akkor tetszel neki, ezt onnan tudom mert lányból vagyok és kb. én is így reagálok. Ha úgy fordúlna el tőled, hogy kicsit flegmán-mosolytalanúl akkor biztosan nem tetszel neki :) Mondj neki pár poénos dolgot és ha nevet mindenen akkor ismét a nyeregbe vagy. a második kérdésre: nem tudok lelket gyógyítani de miért nem hívod el egy moziba vagy vmi sütishez. és tény ha ilyen vagy élőbe akkor nem lehetsz rossz :) sok sikert!
2010. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!