Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelenthet valalmit?

Figyelt kérdés

Üdvözlök minden kedves válaszolni kívánót! :)


Tehát, az alábbi helyzetben kérném a Ti segítségeteket:


Ím beköszöntött a 9. osztály, és mindenki új életet kezdhet, mindenféle előítélet nélkül. (kivéve én, tőlem már rettegnek a tanárok, mert 6+6-ban vagyok :)


Ilyenkor jön a második nyelv választása, és lám, összekerültem egy ismerőssel, pontosabban egy iszonyú jó csajjal. Régebbről is ismerem, mert együtt jártunk egy különórára. Néhány szebb napon véletlen egymás szemébe nézve mindketten elmosolyodunk, majd ő mosolyogva lesüti a szemét, én meg tovább meresztem látógömbjeimet, persze titokban :), mert mint azt már megemlítettem, nagyon szép lány.

Szoktunk beszélgetni is, mikor-miről, ahogy jön :)


Na most jönnétek Ti a képbe.


Szeretném, ha megosztanátok velem tapasztalataitokat, jótanácsaitokat, jókívánságaitokat, megátkozásaitokat, és minden egyebet, ami Szerintetek segíthet a következő kérdésben:



Hogy tudnám úgy megszerezni magamnak, hogy ne legyen túl tolakodó, rámenős, de azért frappáns, és megnyerő legyen?


Esetleg, ha nem jön össze esély van-e még rá, hogy szóba álljon velem, vagy úgy nézne rám, mint aki elkapta a szárazleprát, és hiányzik egy-két végtagja?



Előre is bocsánat minden helyesírási hibákért :) És nagy-nagy köszönet annak, aki rászán pár percet az életéből, hogy segítsen rajtam.



Minden értékelhető választ hasznosnak értékelek majd :)


Köszönöm:


L.

(tudjátok a tanuvédelmi program védelme alatt állok, nem irhatok nevet :D najó, csak vicc volt)


Én 15/f ő pedig 15/l


2010. szept. 30. 15:04
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Rohadt jó fej lehetsz... Ezt muszáj volt megjegyezni...Segíteni sajnos nem tudok, de azt mondtad jókívánságokat is elfogadsz. Szóval sok szerencsét, és sok boldogságot... :)
2010. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmi taktika stb. amit írnak mások, az nem te vagy. Kerülj közel hozzá, add magad, beszélgessetek, találj ki témákat és kérdezz tőle sokat ha szeret beszélni. Hívd meg valamire suli után stb. Legyél kreatív..


taktikát és trükköt akkor használnak ha meg akarnak valakit fektetni, ha ez a szándékod keress vissza, volt már pár ilyen kérdés az oldalon.

2010. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony, elég értelmesnek és intelligensnek tűnsz, ami kész felüdülés ha valóban 15 éves vagy. Add magad és gondolj arra, hogy ha ez nem elég a lánynak akkor úgyse neked való :)
2010. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Moszuke ***** válasza:

hát figyelj. értelmesnek tűnsz, talán ez az első kérdés amit életbe először látok és tagolva van...

nincs összefolyva hogy kiesik az agyam mire kibetűzöm.


nem hiszem hogy nagy nehézség lenne közelébe férkőzni.

hát kezdésnek ülj mellé.. az még nem bűn nem?:Dés az már egy fajta jelzés hogy mi is van készülőbe:) vagy mittomén:D

aztán majd 1-1unalmas órán eldumáltok valamin.. "összemelegedtek" és majd jön magától.


nincs kőbe vésve hogy ennek hogy kell működnie. (sztem)

ha össze illetek szinte szavak nélkül tudni fogjátok hogy akkor ti most már jártok.. vagy a sulin kívüli tali egy fajta első randi, több mint 2 barát közötti összekoccanás. stb

szerintem egy jó kapcsolat egy fajta barátsággal indul mint= "megismerkedés" és a kapcsolat alatt is marad ez a jó "beszélgető partner" viszony.


de ez csak 1 vélemény..o.0

2010. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

hümm hát..

mindig segíts neki hogyha kell, ragaj meg minden alaklmat hogy beszélhess vele :D

és néha megjegyezhetnéd hogy milyen szép ma vagyhogy edddig eszre se vetted h milyen szép a szeme ;)

sok sikert!! :D

2010. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

A stílusod megnyerő. Ha szóba akár ennek csak a felét is nyújtod nyert ügyed van. Szerintem nyugodtan menj hozzá oda és kérdezgesd, bármiről (pl hogy tetszik neki a suli, az osztály). A te is bejösz neki úgyis sivesen beszélget. A legfontosabb, hogy ne agyald túl, menj és mond ami eszedbe jut.

Sok sikert!

2010. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ohh én már imádnálak :O [15L]
2010. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Légy önmagad, legyél őszinte, mutass érdeklődést a dolgai iránt, bókólj neki néha, és persze beszélj neki egy idő után az érzéseidről. Ennek minden lány örül(ne). Amúgy jófej lehetsz, úgyhogy ne parázz, vágj bele! Sok sok sikert! Szorítunk nektek!
2010. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Koszonok szepen mindent, egy jovobeni valasztopolgaron segitettetek :)


A himnemuek egy szobeli vallbaveregetest, mig a nonemuek egy szobeli olelest elkonyvelhetnek.


Most meg egy kerdesben kernem a Ti segitsegeteket.


Roviden: Felek a visszautasitastol, es hogy ha esetleg visszautasit, az olyan mely sebet hagy, hogy mar meg sem merem probalni.Tudom van 2375,5 Db bolcselet, hogy 'Ha nem probalod meg, sose tudod meg az igazat' de engem erdekelne, hogy hogyan toltsek eleg lelket magamba, hogy elhivjam, majd ha oda kerul a sor akkor hogyan mondjam el neki az iranta taplalt erzeseimet :) Erre is szeretnek valaszt kerni Toletek, hogy hogyan es mikor tudnam ezt megmondani.


Orok hala ismet :)

2010. szept. 30. 18:36
 10/21 anonim ***** válasza:
Hmm érdekes az első kérdésnél még használtál ékezeteket a másiknál nem ... nah mind1! Szerintem tolj le 1-2 felest az biztos segít!!
2010. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!