Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most vettem egy új lcd tv-t,...

Most vettem egy új lcd tv-t, digi, mühőldas tv előfizetésem van és a kép elég gynege eddig nem tunt fel a régebbbi gyenge tv-n. Lehet vele valalmit csinálni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 18:44
 1/2 anonim válasza:

Jelezd a szolgáltatónak.Az öcsémnél is ez volt,a digi nem tudta a képminőséget javítani.Átment egy másik szolgáltatóhoz,ott tökéletes képminőséget produkáltak.

Csak akkor vette észre Ő is,mikor a tv-t lecserélte lcd tv.-re.

2009. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a felbontás-különbség látszódik. Egy "hagyományos" képcsöves tévének kisebb a felbontása 640x480, ha jól tudom, és annak teljesen jó a Digi. Viszont egy neadjisten fullhd tévének, ami 2080xvalamennyi pixelt jelent, már egyáltalán nem, és pixelesnek, kockásnak látod a képet. Érdeklődj a szolgáltatódnál, hogy felbontást lehet-e állítani a beltérin.
2010. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!