Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelenthet valalmit?

Figyelt kérdés

Üdvözlök minden kedves válaszolni kívánót! :)


Tehát, az alábbi helyzetben kérném a Ti segítségeteket:


Ím beköszöntött a 9. osztály, és mindenki új életet kezdhet, mindenféle előítélet nélkül. (kivéve én, tőlem már rettegnek a tanárok, mert 6+6-ban vagyok :)


Ilyenkor jön a második nyelv választása, és lám, összekerültem egy ismerőssel, pontosabban egy iszonyú jó csajjal. Régebbről is ismerem, mert együtt jártunk egy különórára. Néhány szebb napon véletlen egymás szemébe nézve mindketten elmosolyodunk, majd ő mosolyogva lesüti a szemét, én meg tovább meresztem látógömbjeimet, persze titokban :), mert mint azt már megemlítettem, nagyon szép lány.

Szoktunk beszélgetni is, mikor-miről, ahogy jön :)


Na most jönnétek Ti a képbe.


Szeretném, ha megosztanátok velem tapasztalataitokat, jótanácsaitokat, jókívánságaitokat, megátkozásaitokat, és minden egyebet, ami Szerintetek segíthet a következő kérdésben:



Hogy tudnám úgy megszerezni magamnak, hogy ne legyen túl tolakodó, rámenős, de azért frappáns, és megnyerő legyen?


Esetleg, ha nem jön össze esély van-e még rá, hogy szóba álljon velem, vagy úgy nézne rám, mint aki elkapta a szárazleprát, és hiányzik egy-két végtagja?



Előre is bocsánat minden helyesírási hibákért :) És nagy-nagy köszönet annak, aki rászán pár percet az életéből, hogy segítsen rajtam.



Minden értékelhető választ hasznosnak értékelek majd :)


Köszönöm:


L.

(tudjátok a tanuvédelmi program védelme alatt állok, nem irhatok nevet :D najó, csak vicc volt)


Én 15/f ő pedig 15/l


2010. szept. 30. 15:04
1 2 3
 11/21 hkfolt válasza:

A második kérdésre válszolva, én pont ezért nem irigyellek benneteket, fiúkat, mert mikor közeledni akartok valakihez, mindig megvan a kudarc lehetősége. Ebbe jobb, ha beletörődsz. Egyébként közvetetten kutakodhasz, hogy esetleg te tetszel-e a lánynak, teszem azt, valamelyik barátnőjétől kérdezősködsz, de ne túl feltűnően.

Egyébként próbálj meg ilyen közös osztálytársas programokat szervezni, ahova őt is meghívod. Ez abszolút baráti közeledés.(hiszen nem csak ti ketten lesztek ott, hanem sok más ember is) Akkor megszokjátok egymást iskolán kívül. Aztán persze eljöhet az ideje, mikor ismét elhívod, de akkor már finoman utalgatsz rá, hogy a többi emberke most nem lesz jelen ;)

Vagy ha nagyon félős vagy, de elszánt is, akkor egy ilyen összejövetel alkalmával megbeszélheted a többi emberrel, hogy szépen fozokatosan lépjenek le mondjuk 7 óra után, aztán lám, máris ketten maradtatok, mégsem kellett olyan félreérthetetlenül randira hívnod :)

És egy teljesen zárójeles megjegyzés: habár előttem annyian említették már, szerintem is tök jó fej lehetsz, engem őszintén szólva megdöbbentett, hogy 15 éves létedre így fogalmazol :)

2010. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát azthiszem ez az eddigi legszebben megfogalmazott kérdés amit itt olvastam, 15 éves létedre nagyon inteligens vagy. :D

Ha így beszélsz a csajjal akkor kész, meg is van :D

2010. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia!

A többiekhez csatlakoznék, nagyon jó a dumád, ezt kellene kihasználnod.Először menj oda valami buta ürüggyel beszélgetni hozzá (ha egy órára jártok, hogy ő értette e házit vagy akármi)Az nem baj, ha tudja, hogy ez csak egy indok, hogy odamenjél hozzá. Ha úgy látod, hogy szívesen beszélget veled és nem akar lerázni fél perc után, akkor jó úton jársz.

2010. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

áh már maga a stílusod elveszi a csaj eszét, nagyon jó arc vagy:D ott nyert ügyed van, nem lehetsz innentől kezdve se rámenős, se nyálas. a beszélőkéd simán kihúz ezen problémák elől.


és szerintem egyelőre csak kezdj el vele ismerkedni, hogy minden naposak legyenek a beszélgetések és majd csak utána tört a buksid azon, hogy hogy is add elő neki hogy mit érzel.

írt egy előző válaszoló is: két ember néha szavak nélkül is tudja hogy járnak.

e ont környékére kell emelned a kapcsolatot, amikor már mindketten akarjátok, nem most az elején mikor a lány még fél, mert esetleg nem tudja mit érez.

légy türelmes, hagyd meg neki az időt:)


biztosan sikerülni fog, ügyes leszel.

L/16

2010. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá beszélgetni rendszeresen,ha tetszel neki pár alkalom után észre veszed majd,hogy várja már,hogy beszéljetek.Akkor kérd meg,hogy legyen a barátnőd!SIMA ÜGY!!!!
2010. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
18%
Jézusom, mekkora egy ízetlen nyálgép lehetsz. Hogy fogalmazhat így egy fiú? Ha ezt elkezdenéd nyomni nekem, a 3. mondatnál pofán gyűrnélek.
2010. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlenül kell nagyon erőltetni az összejövés dolgot, szerintem a legjobb, ha barátkozni kezdesz vele. Ahogyan a barátaiddal szoktál beszélni, úgy tégy vele is:) Ez nem nyomulós, nem lehet vele beégni, és ha kialakul egy barátság köztetek, abból már egy óvatlan pillanatban szerelem is lehet:) +előny: jobban meg is ismered őt, hogy ki is lakik a szépséges testben:) Nekem eddig egy igazi nagy szerelmem volt és van, és barátságként indult, bár a barátsági szakasz csak pár hét volt, aztán már egymás kezét fogtuk, és én már úgy kezeltem magam, mint a barátnőjét, mikor feltette a kérdést, hogy nem lennék-e barátnője:P Akkor elcsattant az első csók is, mert már csak erre vártam, hogy essen le neki is, hogy mennyire nem csak barátként tekintek rá:P Szóval ez egy egyszer már bevált taktika:) L19

2010. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Na, ahogy nézem, mindenki ezt tanácsolja neked, mint én az előbb, hogy barátsággal indíts:P Szóval hajrá:D
2010. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A szöveged nagyon jó, de attól függ hogy milyen a hangod és az előadási stílusod hozzá.

Ha nyálas hangod van akkor azt hiszi hogy egy szerencsétlen stréber vagy de ha lazábba tolod a témát akkor hibátlan. Ha az előbbi akkor próbáld lazábban, de ne legyen feltünő ha pedig az utóbbi akkor GO AHEAD. De amúgy simán van esélyed

2010. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Csak kedvesen...de lehetsz kicsit titokzatos is,tudod,Edward Cullen feeling,azt imádják a csajok.Kicsit lehetsz veszélyes is.xd

Na jó,viccet félretéve,add önmagad!

2010. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!