Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valalmit tenni az...

Lehet valalmit tenni az érdekében?

Figyelt kérdés
15 vagyok és nem vagyok megelégedve a méretemmel, lehet valamilyen megoldás bármiféle gyógyszer vagy beavatkozás nélkül? Szeretném ha nagyobb lenne.
2011. máj. 7. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Törődj bele.
2011. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mégis hány centi?
2011. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még fog nőni szerintem mert eleve elég fital vagy.De mekkor hogy te olyan kicsinek találod és milyen magas vagy?,az utóbbit azért kérdezem mert 15 évesen valaki fizikailag még nagyon gyerek testtel bír,míg valaki kész férfi már ebben a tekintetben.
2011. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kb 13 cm, és 60 kg vagyok,pontosan nem tudom a centit olyan 170 körül lehetek. Nem vagyok túl magas, sem alacsony. Nincs rajtam semmi felesleg.
2011. máj. 13. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:

A magasságodhoz ez nem olyan kicsi,meg eleve még fogsz nőni magasságra is és péniszileg is.Mekkora az apukád?Magasabb?

-Csak mert vagy akkorára vagy még magasabbra szoktak nőni a fiúk.És ha nő még a tested akkor szerintem fog még az egyéb méreted is nőni,sokszor 16 éves kor után indul be.Mondjuk nem vagy magas,elég alacsony de ez még nem jelent semmit.Tuti nő még.

2011. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja a súlyod meg jó,nem vagy gizda.De az edézés,helyes táplálkozás mindenképp előnyős,sajna erre gyógyszer nincs,csak várni tudsz és egészésgesen élni.
2011. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
magasabb vagyok mint apukám, de elég soványka vagyok anyuméék szerint....mert nem nagyon eszek húst, ez befojásolhatja?
2011. máj. 13. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!