Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány ilyen lány van még köztetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morals kérdése:

Hány ilyen lány van még köztetek?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok őszintén, hány ilyen lány van a fórumon még egyáltalán, ha létezik:


1,Aki csak azzal a sráccal jött/jön össze, akit tényleg az igazinak érez, s mindig ösztönösen vágyott egy harmónikus szerelemre

2,Aki direkt megállta/vagy nem vonzzák az egyéjszakás kalandok, s csak azzal fekszik le, aki szívből szeret

3,Aki a szüzességét nem vesztette el a barátnői unszolására, mert ciki vagy mittomén, hanem tudatosan várt

4,És legvégül, aki tiszta szívből szereti/szeretné a barátját, és nem szakítana vele az első adandó problémánál, hanem igyekszik a kapcsolatát minden nehézség ellenére megtartani


Léteznek még a "klasszikus" nő értékek, és konzervatív lányok?


2010. szept. 28. 21:21
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Az első három mindenképp igaz rám, de a harmadikat nem tudom, mivel nem is volt még barátom csak kialakuló kapcsolatom, amit gőzöm sincs melyikünk szúrt el, de egy biztos nem voltam kitartó, és nem küzdöttem érte, hogy megtartsam, de lehet hogy csak féltem, vagy nem szerettem eléggé.
2010. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
a második "harmadik" negyedik lenne, csak már késő van, és beteg vagyok...
2010. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Igen, pl. en. 18 eves, modell, szuz lany.
2010. szept. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Ugyanmár. Most majd jönnek az írások, ohgy hát én ilyen vagyok meg olyan. Fenéket! A lányok 80%-ka simán összejön egy laza d*gásra. Ez a "találkoztam a volt baeátommal és véletlen lefeküdtem vele" szöveg mindennapos.
2010. szept. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

o7:22

Ide azok írtak akik olyanok akik nem tennék, ilyen nehéz elhinni? Ez a kivétel 2o%. A többi 8o% nem írt ide, ha úgy tetszik.

De azért kevesebb mint 8o% aki simán bárhol bárkivel szerintem...

2010. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

ma 09:33: de, nagyon nehéz elhinni. Érdekes módon mindig a kivételek válaszolnak. Elolvastam már itt sok kérédst és mindig a kivételek jönnek (de csak ők). Na ezért nehéz elhinni.


(Ráadásul tudod va negy modás: akinek nem inge...)

2010. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

1. 1 barátom volt eddig, más próbálkozó srácokra nem vágytam, mert nem tudtam volna beléjük szeretni.

2. Nem mennék bele egy éjszakás kalandokba, mivel NEM tudok egyzserűen beleszeretni x idő elteltével valakibe, kell valami "kisugárzás", "egyediség" ami megfog!

3. Igen, tudatosan várok az igazira. (:

4. A nem túl nagy terjedelmű múltamra visszatekintve elég sok problémát áthidalt a szerelmünk, de egy bizonyos határon elég volt.


L/17 ...na és azért még a tanulás tölti ki az életem nagy részét. (:

2010. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Annyi negatív tapasztalatot olvastam itt a lányokról, hogy csak nézek...

Már válaszoltam egy hasonló kérdésre, de itt is tiszteletem teszem, ha nem baj. (Meg ha baj, akkor is. :D)


Szóval. 25 vagyok és nem volt pasim. Én ugyanis nem "pasit" akarok, hanem egy férjet. Igen, szeretnék férjet és 2-3 gyerkőcöt, majd vígan kirándulni a családdal. :)

Most persze azt gondoljátok, hogy tök gáz és milyen ronda lehetek, ha egy barátom sem volt. (Gondoljátok csak, nem számít! :)

Valóban nem vagyok Csipkerózsika, de láttam már nálam kevésbé esztétikus lányokat is "párosodni". :D (Vagyis volt párjuk.:)

Lett volna alkalmam a szüzességemtől megválni, de nem tettem. Sosem érdekelt ki, mit gondol és nem akartam megfelelni az elferdült normáknak. Bár szerintem ez egyéniség függő, hogy ki mennyire befolyásol a fogyasztói társadalom és a kortársak.


Az utolsó kérdésedről pedig ez jutott eszembe (amivel nagyon egyetértek): “Nem az a legalapvetőbb érzelmi szükségletünk, hogy szerelmesek legyünk, hanem az, hogy társunk őszintén szeressen, olyan szeretettel, mely nem az ösztönökből fakad, hanem értelmi és akarati világában gyökerezik. Arra van szükségünk, hogy olyasvalaki szeressen, aki szabadon döntött mellettünk, s aki meglátja bennünk a szeretetreméltót.

Az ilyen szeretet erőfeszítést és önfegyelmet kíván. Azzal a döntéssel jár, hogy energiáinkat befektetve a másik javát igyekezzük szolgálni, s ha erőfeszítéseink nyomán gazdagodik az élete, az minket is megelégedéssel tölt el, hiszen őszintén szeretünk valakit. Ehhez nincs szükségünk a szerelmi mámorra. Valójában az igazi szeretet a szerelmi állapot elmúltával lép életbe.”

(Gary Chapman: Egymásra hangolva)

2010. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok azzal a különbséggel, hogy azért vesztettem el, mert azt hittem szerelmes vagyok. Soha többet.
2010. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok. Ha nem is hiszek a holtomiglan-holtáiglan dolgokban, csak olyannal vagyok, akit szeretek. Egyéjszakás kalandom sosem volt és nem is szeretnék. Első komoly barátommal 2évvet vártunk, pedig a fél osztály engem baszogatott. Jelenlegi (és egyben második) pasimmal igen komoly problémákon is túlvagyunk, mégse jutott egyikünk eszébe sem komolyabban a szakítás.

Szóval vannak ilyen lányok. De se klasszikus, se konzervatív nem vagyok, csak szimplán nő és nem ribanc.

2010. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!