Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány ilyen lány van még köztetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morals kérdése:

Hány ilyen lány van még köztetek?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok őszintén, hány ilyen lány van a fórumon még egyáltalán, ha létezik:


1,Aki csak azzal a sráccal jött/jön össze, akit tényleg az igazinak érez, s mindig ösztönösen vágyott egy harmónikus szerelemre

2,Aki direkt megállta/vagy nem vonzzák az egyéjszakás kalandok, s csak azzal fekszik le, aki szívből szeret

3,Aki a szüzességét nem vesztette el a barátnői unszolására, mert ciki vagy mittomén, hanem tudatosan várt

4,És legvégül, aki tiszta szívből szereti/szeretné a barátját, és nem szakítana vele az első adandó problémánál, hanem igyekszik a kapcsolatát minden nehézség ellenére megtartani


Léteznek még a "klasszikus" nő értékek, és konzervatív lányok?


2010. szept. 28. 21:21
1 2 3 4 5
 1/41 Moszuke ***** válasza:

léteznek. de ne a 11-20éves korosztályba keresd.


és vedd figyelembe hogy kezdünk el korcsosodni.. tehát ez a korosztály egyre jobban kifog tolódni

2010. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Egy már biztos van- én :)
2010. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
pont ez érdekel, hányan vannak akik eleve igy gondolkoznak, s nem a későbbi csalódásaik hatására
2010. szept. 28. 21:24
 4/41 anonim ***** válasza:
Léteznek, de sajnos nekik márt párt se könnyű találni...
2010. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Moszuke ***** válasza:
nem épp a legjobb helyen tartod a kutatást o.o
2010. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

1.Csakis olyannal jöttem össze akihez vonzódtam is.Mindig a hosszú kapcsolatok híve voltam.

2.Soha nem volt egy éjszakás kalandom,minek feküdjek le olyannal akit nem szeretek?Ilyen időkre van kitalálva: "Segíts magadon Isten is megsegít"

3.Ha a barátnőmnek jó volt 14 évesen elveszteni az nekem jó volt, tanultam az ő hülyeségén, nem estem ebbe a hibába.

4.Páromért bármire képes lennék, Ő is értem így értük el azt hogy stabil kapcsolatban élünk.

Ez lehet így ciki, meg gáz is.De soha nem másoknak akartam megfelelni hanem saját magamnak!

2010. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Létezik :) még ha csak én vagyok az egyetlen is.

1. a jelenlegi (már 5 éves) kapcsolatommal együtt 3 barátom volt, mindig csak úgy vágtam bele, hogy már szerelmes voltam. Komolyan is gondoltam velük.

2. sosem volt szexuális kalandom senkivel a barátomon kívül, ha éppen nem volt snekim, akkor sem.

3. 16 évesen vesztettem el azzal, akivel most is vagyok

4. nyilván nem lennénk együtt 5 éve, ha az első problémánál szakítottunk volna :)


21/L

2010. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Lemaradt 21/L
2010. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Igen! :)

20/l vok, 3 éve vagyunk együtt a párommal távkapcsolatban, ő volt az első nekem (szexuálisan)17 éves voltam.

Előtte volt 2 kapcsolatom is, de nekik mégsem adtam oda magam mert nem éreztem,h velük kéne megtennem. Az "igazit" kerestem:).

Az egyéjszakás kalandok taszítanak.

Problémáink voltak és valószínleg lesznek is,de próbálunk mindent megoldani és megbeszélni egymással.

2010. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

1, 18 vok... 3 hónapja tart a kapcsolatom, és nem volt előtte senkim. Volt 1-2 lehetőségem (+van is)... de nem érdekelnek komolyabban, és nem akarok csak divatból járni, vagy csak azért, mert nincs kedvem egyedül lenni...


2, Soha senki mással nem volt még szexuális kapcsolatom, és nem is nagyon vonz...


3, Bár konkrétan még szűz vok... de ezt senki előtt soha nem szégyelltem, inkább büszke voltam rá! Nem akartam mások kedvéért elveszíteni...


4, Tiszta szívből szeretem! Már akadt egy pár problémánk, és sajnos van visszatérő is... de inkább igyekszek nagyobb önuralmat gyakorolni és megoldani a problémákat minthogy otthagyjam... nem ezért jöttem vele össze :)

2010. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!