Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány ilyen lány van még köztetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morals kérdése:

Hány ilyen lány van még köztetek?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok őszintén, hány ilyen lány van a fórumon még egyáltalán, ha létezik:


1,Aki csak azzal a sráccal jött/jön össze, akit tényleg az igazinak érez, s mindig ösztönösen vágyott egy harmónikus szerelemre

2,Aki direkt megállta/vagy nem vonzzák az egyéjszakás kalandok, s csak azzal fekszik le, aki szívből szeret

3,Aki a szüzességét nem vesztette el a barátnői unszolására, mert ciki vagy mittomén, hanem tudatosan várt

4,És legvégül, aki tiszta szívből szereti/szeretné a barátját, és nem szakítana vele az első adandó problémánál, hanem igyekszik a kapcsolatát minden nehézség ellenére megtartani


Léteznek még a "klasszikus" nő értékek, és konzervatív lányok?


2010. szept. 28. 21:21
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:

van ilyen lány a én barátnőm a ilyen=)

16/F

2010. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:
A barátom azt mondta, írjak ide, ezek szerint úgy gondolja, hogy én is ilyen vagyok =) 16/L
2010. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
igen:D de elég kevés.. mármint én nem jövök össze úgy senkivel, hogy nem érzek iránta semmit...
2010. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Az első három igaz. Az utolsóhoz annyit fűznék hozzá, hogy hiába szeretek valakit, ha arra kényszerít, hogy otthagyjam... Nincs mindenre megoldás, hiába szeretnénk...
2010. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

1. 13-14 éves korom óta mást sem akartam csak harmonikus szerelmet, társat, biztonságot...

2. Nekem soha eszembe sem jutott lefeküdni valakivel akit nem szeretek. Sosem tudnék "dugni"...érzelem nélkül a szeretkezés csak d.u.g.á.s szerintem...

3. 18 éves voltam mikor elvesztettem, egy éve voltam együtt a fiúval, akivel jelenleg is tart a kapcsolatom (és fog is "örökre" reményeink szerint)

4. Több int 3 éve vagyunk együtt, amiből az első év számomra kín-keserves volt. A párom depressziós volt, öngyilkossággal fenyegetőzött. Egy évembe került míg kihúztam belőle, de most már sikerült és örökre hálás vagyok a sorsnak amiért kitartottam Mellette, mert évek óta csupa vidámság az életem és a legszomorúbb percben is ott a boldogság a szívemben, Miatta:) Jelenleg távkapcsolatban élünk egy éve, ez is egy nehézségnek tekinthető, de nem érdekel, mindent megteszünk egymásért, hogy hamarosan együtt élhessünk:) :D


azt hiszem kimerítő voltam:D

2010. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
A barátnőm egész pontosan ilyen szerencsére:)
2010. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:

Egyetlen sráccal jöttem össze, de ő is átvert....

Sose jönnék össze senkivel csak a szexért....

És igen még szűz vagyok 17 évesen, de büszke vagyok rá:) Várok, míg eljön a nagy ő...

Eléggé ragaszkodó vagyok, így bármi áron próbálnám menteni, ami menthető...

Egy 17 éves lány

2010. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

lássuk csak: az 1. szempont nagyjából igaz rám...kapcsolatot tényleg csak azzal kezdek, akit igazinak érzek, és sztem mindenki harmonikus szerelemre vágyik, ki vágyna rosszra?

2. szempont félig igaz rám, nem vonzanak az egyéjszakás kalandok, viszont nem kell szívből szeretnem valakit ahhoz, h lefeküdjek vele, ha nagyon erős a bizalom és a barátság köztünk,és kellő mértékű a szenvedély,vonzalom már akkor is megteszem


3.igaz rám


4.igaz volt rám...nagyon hosszú ideig, az első szerelmem tiszta szívből szerettem és amíg ő tönkretett engem lelkileg,érzelmileg,fizikailag,anyagilag, én újra és újra meg akartam próbálni, mindig vártam,hogy majd helyre fognak jönni a dolgok...de nem ez történt...3 és fél évig vártam erre, ezalatt kifordultam önmagamból, elvesztettem a barátaimat, megbántottam a családomat, majdnem végleg elrontottam az egyetemet, és most, hogy szakítottam vele, zaklat engem és a családomat is, bedobálja kővel a nagyszüleim ablakát és hasonló nyalánkságok...tényleg megérte ilyen sokáig megtartani....


21/L

2010. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Létezik.:D Én egy az egyben ez vagyok.:) Meg lehet kérdezni a barátomat.Már 3 éve vagyunk együtt, ő az első minden tekintetben(csók, sex) és nem agyalok azon hogyan veszíthetném el őt,mert nem is akarom. 20/L
2010. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korosztályfüggő,hogy hűséges-e valaki vagy sem.


Én a párommal 15 évesen ismerkedtem meg,most lassan már a 20.at taposom,sosem csalnám meg, és bár vannak vitáink,mindig megbeszéljük 1-2 napon belül :)


Nem mondom,hogy tökéletes a kapcsolatunk,mert nem hiszem,hogy van ilyen,de próbáljuk kihozni a legjobbat a dologból.


A sex,nem hogy szerelem nélkül nem menne,de még a párommal sem megy ha úgy érzem megbántott,tehát mindenképp kell az érzelem :)


És ki nem vágyna egy harmónikus szerelemre? Szerintem mindenki vágyik rá, csak az a gond szerintem, hogy túl sokat álmodozunk ezzel kapcsolatban, és amikor elmúlik a lila köd, akkor egyszerre elhagyják a másikat,mert azt hiszik találnak jobbat,csak azt nem veszik figyelembe,hogy nincsenek tökéletes emberek..és mindig újat keresni vajon megéri ?

2010. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!