Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány ilyen lány van még köztetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morals kérdése:

Hány ilyen lány van még köztetek?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok őszintén, hány ilyen lány van a fórumon még egyáltalán, ha létezik:


1,Aki csak azzal a sráccal jött/jön össze, akit tényleg az igazinak érez, s mindig ösztönösen vágyott egy harmónikus szerelemre

2,Aki direkt megállta/vagy nem vonzzák az egyéjszakás kalandok, s csak azzal fekszik le, aki szívből szeret

3,Aki a szüzességét nem vesztette el a barátnői unszolására, mert ciki vagy mittomén, hanem tudatosan várt

4,És legvégül, aki tiszta szívből szereti/szeretné a barátját, és nem szakítana vele az első adandó problémánál, hanem igyekszik a kapcsolatát minden nehézség ellenére megtartani


Léteznek még a "klasszikus" nő értékek, és konzervatív lányok?


2010. szept. 28. 21:21
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Én is közéjük tartozom....Lehet hogy fiatal vagyok de azért még írhatok..


1. Egyetlen egy sráccal jártam eddig, és őt szívből szerettem.


2. Erről más véleményem van.... b*szni mindenki tud... de szerelmeskedni csak olyannal lehet akit szívből szeretsz.


3. A szüzességet nem elveszteni kell hanem odaadni... És még mindig tudatosan várok^^


4. Szívből szeretni, szerelmesnek lenni nem azt jelenti hogy, minden tökéletes... csak képesek vagyunk elnézni párunk hibáit... és együtt élni vele ^^


Szerintem ez rendes válasz volt a kérdésedre :) Vannak de ritkák... és manapság a férfiak nem veszik észre őket a r*bancoktól..


Kort nem írok mert lényegtelen.... és amúgy se hinné el senki hogy akár 'komoly' gondolkodása is lehet egy ilyen fiatalnak mint én... :S


Bárkinek kérdése van írjon privátot.

2010. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

1. Mindenképpen. Nem kellene egy műmájer valaki, csak azért, hogy villogjak vele. Ha valakivel összejövök, szívből szeretem.

2.Én mással még táncolni sem nagyon tudok buliban, csak a párommal, szóval szerintem egyértelmű, hogy nem megyek bele egyéjszakás kalandokba...

3.Az első nagy szerelmemmel történt 1.5 év után.

4.Bár a mostani barátom miatt hagytam ott az exem... De úgy éreztem, ha nem lehetek vele mindig, ha nem csókolhatom, mikor csak akarom, ha nem lehet az enyém, belepusztulok. Azóta csak ő van nekem, rá se nézek másra:)

Szóval szerintem találtál mégvalakit:)

2010. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

igen , pl én.

17 éves vagyok és két éve van barátom. 15 éves koromig nem volt senkim mert ugy gondoltam nincs olyan fiu vagy férfi aki megérdemelne. szeretem őt nagyon a szüzességem is vele veszettem el és 7 hónapig vártunk vele. Soha nem gondoltam gáznak hogy nincs senkim vagy hogy szűz vagyok. Ugy gondolom jól tettem ezt és nem vagyok csúnya sőt még atlagosnak sem mondanám magam szerintem szép vagyok vékony bár nincs nagy mellem de lehetett volna akárkim ha úgy akarom. de mint mondtam nekem olyan kellet aki megérdemel :) nem vagyok egoista csak van önbecsülésem és tudom értékelni reálisan magam és ha egyszer ez a tény nem fogok főleg névtelenül szégyenlősködni.

2010. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Ha ennyi normális lány létezik -aminek baromira örülök- úgy látszik, velem van a baj, hogy nem találom meg az igazit. Valamit mindenképpen elrontok, talán kicsit passzív vagyok csajozás terén és nem ragadom meg a lehetőségeket. Igyekszem ezen javítani, de mindenképp nagyon örülök, hogy ennyi, számomra igen értékes lány létezik!

Köszi mindenkinek;)

2010. szept. 28. 22:23
 25/41 hencsyke ***** válasza:
4-ből 3 illik rám :P
2010. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok...:)


Csak azzal jöttem össze aki igazán vonzott és az ilyen srácokból nem volt sok...

Soha nem volt egy éjszakás kalandom, mert nem vonz a dolog...

Amikor mindenki azzal villogott, hogy már nem szűz, mi pár barátnőmmel korhatáros szüzességi fogadalmat tettünk, és be is tartottuk...:)

Az előző párommal 5évig voltunk együtt, ez alatt kaptunk hideget meleget egyaránt és mindent megtettünk a kapcsolatért, de eljött az a pont amikor már csak én próbálkoztam.

A mostani páromat fél éve imádom és ezerszer jobban küzdök majd a kapcsolatunkért!!!


23/L

2010. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Rám is csak én még szűz vok.xD
2010. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok :D 14/l csak persze szűz
2010. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
Csatlakozom... létezik ilyen:) Én is erősítem a tábort, 3 éve vagyok együtt a párommal, előtt egy 20 hónapos kapcsolatom volt, ő volt az első, és márcsak a szexuális betegségek parám miatt sem feküdnék össze idegenekkel egy alkalommal:) 20/L
2010. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

több mint 3 éve vagyok együtt a barátommal, se elötte nem volt senki és remélem nemis lesz:P Vele tanultam meg mindent a szerelemröl:) és még mindig szeretem. persze voltak problémák, de mindig gyözött a szeretet:) és ez olyanjó:P amugy biztos sokan vagyunk még ilyenek. A baj csak az szerintem hogy ma már nem ez a "menő":S...

18/L

2010. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!