Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Köztetek van ilyen lány vagy fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek van ilyen lány vagy fiú?

Figyelt kérdés
Sokan kérnek itt tanácsot. Van akinek azt írják hagyja el a párját, kezdjen új életet stb. Van valaki aki az itteni válaszok hatására döntött, és hagyta ott a másikat?
2010. júl. 24. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:

a válaszok miatt nemjöttem össze egy csajjal.


egyszerűen másnak láttam. leribancozta mindenki.

már látom hogy elbasztam.

2010. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha valaki ilyeneket kérdez itt, az már régen rossz! ha össze akarok jönni egy csajjal az azért van mert össze akarok vele jönni! ezen mit kell még kérdezgetni itt az embereket? Amúgy is, itt szinte minden csajt leri.bancoznak! Ha 20 éves kora előtt elveszíti akkor ri.banc, meg egy meggondolatlan kisgyerek aki elcseszi az életét, ha meg nem, akkor egy hülye pitsa. Szinte minden ilyen kérdésre az a válasz hogy ne jöjjön vele össze a kérdrező. Viszont ha itt mindenki megfogadná az ilyen tanácsokat, könnyen lehet, hogy kihalna a faj!

Akik itt osztják az észt azok úgyis csak falusi panelházi kockák akik már végigvitték mind a 80játékukat és napi 25-26 órát ülnek még mindig a gép előtt, és ezen az oldalon próbálak meg észt osztani, csak az a baj hogy közelről még nem is láttak csajt, max a saját anyjukat amikor behozza a gép elé az ebédet...


Szóval ennek az oldalnak(meg kb az összes ilyen oldalnak) a látogatóira a világ legnagyobb hülyesége hallgatni. Legalább is szerelem-szex kategóriában, a többiben még azért az értelmesek uralkodnak :)

Bocs ha megsértettem valakit.

2010. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

nem:)

nekem adtak már tanácsot

aztán rájöttem h külső ember máshogy ítél!

2010. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és az ilyen tanácsokkal nem egyszerűbb megkeresni egy havert?
2010. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"falusi panelházi kocka" Ez igen. Ez már igen! Falun annyi panelház van, abban meg annyi kocka van, hogy ihaj:-) Mindenkinenk magának kell eldönteni, hogy bárhol, bárkitől, bármit hall, azt megfogadja-e, vagy figyelmen kívül hagyja.
2010. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 blanku ***** válasza:
dancsi bacsi te mikor veszitetted el talan 40 evesen?es ha nem szoktal itt kerdezoskodni az oldalon miert vagy regisztralva?jah és ne ribancozz le senkit egyszer nézz magadba!A kérdezönek pedig néha jó halgatni az emberekre én itt jöttem rá hogy mennyire fontos nekem a barátom és még sok hasonló dologra.
2010. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

DancsiBácsi nem értem miről hablatyol...holott fel van regizve és még a nevét is kiírja...szex/szerelem témában ír hosszú-hosszú hozzászólást...Na ennyit a hitelességéről.

Egyébként meg semmi köze nincs az értelemhez annak, hogy ki melyik témát látogatja. Vannak emberek, akiknek még sokat számítanak az érzelmek, és úgy gondolják, kívülálló jobban látja a helyzetet.

Én is tettem már fel nem is egy kérdést, mikor nem értettem a pasim viselkedését, és mikor érkeztek a válaszok, kicsit el voltam szomorodva, durciztam egy kicsit magamban, hogy "de a Józsi akkor is szeret", csak sajnos 2 hét múlva rá kellett jönnöm, hogy igazuk volt. Mikor visszaolvastam a negatív válaszokat, el kellett ismernem, hogy jobban látták a szitut mint én akkor az események főszereplőjeként.

Azt meg, hogy ki milyen értelmes, meg lehet ítélni az írásból, az érzelmi intelligenciából, és az indulatból.

2010. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!