Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha rájöttök hogy pl hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rájöttök hogy pl hazudik akivel ismerkedtek, hülyét csinál belőletek megirnátok neki a véleményeteket vagy csak eltünnétek a beszélgetésből?

Figyelt kérdés
2022. okt. 16. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos megmondanám neki
2022. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen. Szembesítettem a hazugságával (írásban), elküldtem a francba, aztán mindenhol letiltottam.
2022. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt mar ilyen sok evvel ezelott. Nem mondtam neki semmi extrat, csak hogy jot kacagtam, hogy egyik uzenetevel a masikat cafolta meg. 😀 Aztan nem irtam neki tobbet. 🙂
2022. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki majd kilépnék az életéből.
2022. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt egy fiu aki olyanokat hazudott nekem hogy egy atlag embernek soha nem lesz olyan kocsija mint neki aki nemetben dolgozik, meg hogy kivisz engem es hogy milyen jo lesz nekem hogy nemetben 300 ezret keresek majd..az utobbira reagaltam hogy bazdmeg 300 ezer nemetben nem nagy szam ne nezzel mar hulyenek

A kocsis dolgot elhittem, de aztan rajottem hogy nemetben munkaviszonnyal barkinek adnak autot hitelre, ugyhogy abban is hulyenek nezett de ezt mar nem irtam meg neki mert kinos az is hogy valaha beszeltem vele.

2022. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt ilyen régen.

Akkor még e-maileztünk. Leírtam neki. Erre jött egy hosszú, nagyon sértődött válasz. Bekezdésenként minden állítását cáfolni tudtam volna, de arra már nem reagáltam.

2022. okt. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elmondanám neki amit tudok és hogy emiatt én ezt itt és most lezárom.
2022. okt. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Annyi történik hogy online van sokat a társkeresőn, velem meg alig beszél,nem akar találkozni egy ideje, van hogy nem is válaszol hiába látta az üzenetem, olyankor biztos már nagyon alakul a dolog valakivel,szerintem csak tartogat arra az esetre ha nem talál senkit. Mit mondjak neki?

Ez utóbbit egyébként már mondtam neki és nem reagált rá semmit ezért gondolom hogy jobb lenne csak eltünnöm

2022. okt. 17. 20:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és hazudik hogy ezért meg azért nem tud írni persze a társkeresőn meg online van
2022. okt. 17. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám megállni, hogy ne mondjam el neki, de a magyarázkodásra nem lennék kíváncsi... szóval valószínűleg elmondanám neki a magamét kulturáltan, aztán tiltás.
2022. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!