Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vele jár mindenki?

Figyelt kérdés

Szerintem én szebb és ápoltabb vagyok, mint ő, de rámászik a fiúkra, és mindenkit maga köré csábít..

Én fél év alatt két emberrel jártam, ő vagy 10-zel..

Azt nem mondom hogy tartós kapcsolat de akkor is..

És még bunkó is az emberekkel, én meg nem..

tudnám még sorolni..


2010. szept. 26. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
szerintem jobban néz ki mint te, vagy normálisabb, valami oka mindig van...
2010. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti h neked az számít h szeressen akivel vagy, vagy h fél év alatt 10 legyen belőllük és egyse szeressen
2010. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Valamit jobban csinál,mint Te.Ennyi.
2010. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül az a jó... nem képes egy ember mellett sem megmaradni, vagy őt unják meg, ami azt jelenti, hogy mégsem olyan jó, vagy ő unja meg a másikat, ami meg azt, hogy rosszul választ, nem képes felmérni a helyzetet, az embert, és a következményeket. A pillanatnyi öröm egy dolog, a boldogság pedig egy egészen másik. A gyarló ember választja csak a pillanatnyi örömöt a tartóssal szemben.
2010. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne irigyeld a másik hibáját. Vágyik arra, hogy körberajongják néhány napra/hétre majd mikor megkapta a várt hatást kész vége. Inkább válogasd ki a megfelelő srácot és tudd: egy jobb kapcsolat többet ér mint egy kis kaland. =)
2010. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!