Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szabad lenne vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szabad lenne vele járnom vagy mindenki lenézne miatta?

Figyelt kérdés

17/L vagyok és egyik versenyen találkoztam egy pasival, akit addig csak a tv-ből vagy netről ismertem (nem egy sztár, csak a sportág "rallyongói" szemében), de nem tudtam mennyi idős. Sokáig dumáltunk, flörtölgettünk, de azt hittem felejtős. Erre 1 hónapra rá odakültözött a szomszédunkba. Egyedül engem ismert a környéken és ezért nem volt nagyon feltűnő, hogy mindig együtt voltunk. Totál belézúgtam és ő is belém. Titokban együtt voltunk sokáig, a haverjai fedeztek, addig míg nem tudtam, hogy már volt egy felesége, de azóta csak könyörög, hogy menjek vissza hozzá és nem bírok neki ellenállni.

34 éves, de kb. 25-nek néz ki (22 volt mikor megházasodott és 27 mikor elvált).

Én ki akarok belőle szeretni, mert tudom, hogy nem helyes amit csinálunk, de így nagyon nehéz, hogy minden nap látom, de kicsit feltünő lenne, ha hirtelen megszakítanék vele minden kapcsolatot. Ha vele vagyok nem bírok ellenállni neki....

Mit csináljak? Szeretem


2010. ápr. 7. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hm...hát...egy dolog a korkülönbség, még1x annyi idős mint te, azér gondolj bele...de ugye a szerelemnél nem számít a kor (na azér ez nem mindig igaz :D ). Másik dolog meg ebből kifolyólag: ha meg szereted annak ellenére is hogy sokkalta idősebb, ne érdekeljen más véleménye. Nem ők fognak a pasival járni hanem csakis TE.

19/F

2010. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
öreg ,mint országút. Kíváncsi lennék az ö társasága mit szól a kapcsolathoz.
2010. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

a szerelem mindent le tud győzni... a kor nem számít :D


sok sikert!! :)

2010. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán értelek. Azért parázol mert ennyivel idősebb? Vagy zavar, hogy már volt nős? Vagy az zavar, hogy mások mit fognak szólni hozzátok? Egyáltalán tudod, hogy ő mit akar tőled?
2010. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

20:48


Ők támogattak minket és ők fedeztek nekünk...

2010. ápr. 7. 20:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem is zavar a korkülönbség. Ismerd meg jobban, várj még egy kicsit, de csak annyit mondhatok, hogy áldásom rátok. Akkor anyu nem tud róla?
2010. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

20:49


Igen attól félek, hogy mit fognak szólni...

És tudom, hogy szeret és engem akar...

2010. ápr. 7. 20:52
 8/13 A kérdező kommentje:

20:52


Nem tud róla...

Ismerem nagyon jól és megőrülök érte...

2010. ápr. 7. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztosan nem néznének le. A korkülönbség valóban nagy, de ez nem azért szokott gond lenni, mert a szomszéd néni csúnyán néz ;), hanem mert a korkülönbség sokszor gondolkodásmód és életszemléletbeli különbségekkel társul. De ha ez nálatok nem áll fenn és jól megértitek egymást, akkor semmi baj nincsen azzal, hogy szeretitek egymást.

Ha tényleg szeret és rendes srác, akkor tuti, hogy a szüleid is el fogják fogadni.

Ne azzal foglalkozz, hogy ki mit gondol... Ha meg most emiatt szakítanál, akkor biztos mindketten azon agyalnátok még akár évekig is, hogy mi lett volna, ha kicsit bátrabbak vagytok...

2010. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megdugott már?
2010. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!