Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eldobnál egy 6 éves kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldobnál egy 6 éves kapcsolatot azért, mert beleszerettél valakibe?

Figyelt kérdés

Sajnos beleszerettem más valakibe 6 év után. Ártatlan beszélgetésnek indult a munkahelyen, aztán később apró flörtök, és majdnem egy év után beleszerettünk egymásba. A jelenlegi páromat is szeretem, nagyon jó ember, csak eléggé lapos a kapcsolat.

Félek lépni, mi van ha mégsem működnek úgy a hétköznapok, mint a jelenlegi párommal? Ha pár hónap múlva szakítunk? De mi van ha vele jobb lenne?...

Aki volt már ilyen helyzetben, mit tanácsoltok? Egyiküket sem szeretném elveszíteni..


2022. szept. 19. 15:12
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
64%
Neeem, inkább beáldoznék még 10 évet, miközben másért epekedek.
2022. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
68%

Ja...


A hétköznapok működnek, a többi viszont színjáték. A jelenlegi párodat sajnálom.


úúú 6 év....mintha 60 lenne.


Nincs gyerek, nincs hitel, nincs házasság, míg ezek nincsenek addig sokkal könnyebb elölről kezdeni. Milliárdnyi ember szakít és kezd mindent újra.


Tisztázni kellene mindent az új pasival.


A jelenlegivel nem szabadna együtt maradni. (Mellesleg akik gyakorin vannak fent azok is emberek, azok is a hétköznapokban élnek, azokat is látni aki ízt írta, az #5-ös válaszoló is itt van)


Bizonyos kor felett, főleg ahol van gyerek, vagy éppen nincs pénze az illetőnek, vagy bazirossz a fizetése, vagy nincs hova mennie....az a biztonságot választja azaz a haver-digidugi szeretleket.

2022. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
72%
Minden kapcsolatban elmúlik egyszer a nagy hormonális dömping. Az újjal is elfog. A kérdés, hogy mi marad utána, és elég lesz-e a folytatásra mind a két félnek? Neked nem úgy tűnik, hogy elég.
2022. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
48%
#5 miért akarnak az emberek annyira 30 éves párkapcsolatot, ha egyszer már nem érzik jól magukat benne? Ha nem vagy ott érzelmileg, akkor minek maradnál benne? Hogy elmondhasd, hogy van egy hosszú kapcsolatod? Inkább legyen életem során 15 boldog intenzív kapcsolatom, mint egy 30 éves lapos szar, amiben a szomszéd Józsiról ábrándozok.
2022. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
94%

Én azért nem szakítanék,mert nem tartom etikusnak egy olyan lányért dobni a barátnőm aki úgy kezd veled hogy van párod. Ez nem etikus. Miért flörtölget mással akiről tudja hogy van párja?


Vagy esetleg nem tudta? Mert azt nem hiszem.

2022. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
93%

mert az neked jó, h. elmondhatod, 6 éve vagy egy szar kapcsolatban? nyilván nem tegnap kezdett el laposodni.

ideje lezárni.

ha 16 vagy 26 éve lennél együtt vele, de szar lenne, akkor is.

sosem értettem meg azokat, akik kapaszkodnak évszámokba.

2022. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
23%

15

buta! először is kérdező nő, amennyire levettem.

másrészt miért a 3,. fél a hibás??!!

a saját kapcsolatáért kérdezőnek kell felelősséget vállalni, nem másnak.

és szted kérdező nem volt benne ebben a flörtben??

2022. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
45%

"sosem értettem meg azokat, akik kapaszkodnak évszámokba."

Ezt én sem. Úgy csinálnak, mintha ettől az egy tényezőtől új erőt kapna a haldokló kapcsolat.

Egyik exem is ezért dobott, mert a régi nő megkörnyékezte újra. Vele ugye 4.5 évet töltött, míg velem pár hónapot. Visszament hozzá, és láss csodát, ismét nem működött a téma kettőjük között. Hogy mik vannak? Próbált volna kaparni nálam, de kellett a francnak már. Ha elment maradjon is ott. Ennyit a nagy évszámokról.

2022. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
33%
Majd belőle is kiszeretsz 2 pulya után.
2022. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
50%

Mert az a 6 év valamiféle befektetés, amit ha törik, ha szakad, őrizni kell? Elmúlt, vége, mást szeret. Nincs papír, nincs gyerek, nincs közös vagyon. Miért kéne más után ácsingózni és őrizni azt, ami már meghalt?

A kérdezőnek, ha jól sejtem, ez az egy élete van. Majd Szent Péter, mikor szemtől szemben lesznek, nem fogja megkérdezni tőle, hát te leányom, őrizted-e csak azért is még 36 évig azt a kapcsolatot, ami már 6 év után is sz*r volt, vagy boldog életet éltél?

2022. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!