Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eldobnál egy 6 éves kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldobnál egy 6 éves kapcsolatot azért, mert beleszerettél valakibe?

Figyelt kérdés

Sajnos beleszerettem más valakibe 6 év után. Ártatlan beszélgetésnek indult a munkahelyen, aztán később apró flörtök, és majdnem egy év után beleszerettünk egymásba. A jelenlegi páromat is szeretem, nagyon jó ember, csak eléggé lapos a kapcsolat.

Félek lépni, mi van ha mégsem működnek úgy a hétköznapok, mint a jelenlegi párommal? Ha pár hónap múlva szakítunk? De mi van ha vele jobb lenne?...

Aki volt már ilyen helyzetben, mit tanácsoltok? Egyiküket sem szeretném elveszíteni..


2022. szept. 19. 15:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván szakítanék. Csak azért vagy a jelenlegi pároddal, mert félsz, hogy két szék közt a földre esel. Nem azért, mert szeretnéd őt.
2022. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Szeretem, de már nem szerelemből - ez érthető 6 év után.

A másiknál rózsaszín felhő van, belehabarodtam teljesen.

2022. szept. 19. 15:19
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Persze, de nem érzed úgy, hogy átvered őt, mikor mellébújsz esténként másra gondolva? Neked hogy esne, ha másba lenne szerelmes? Kivágnád, mint macskát szarni, nem? Ne csak magadra gondolj már könyörgöm.
2022. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
80%
A kapcsolatod már kifújt. Ideje lezárnod.
2022. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
52%

Ha minden kapcsolat véget érne, amiben az egyik fél megingott, akkor 10 év alatt kb mind befejeződne.

Szerintem próbáld jegelni a kapcsolatot a kollégáddal, hátha csak egy fellángolás volt, ami egy-két hét vagy hónap alatt elmúlik. Nem gondolom, hogy minden kósza vonzalom miatt fel kell rúgni egy stabil párkapcsolatot, de itt a GYIK-en úgyis ezt a tanácsot fogod hallani.

2022. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
78%

Lehet misztifikálni a szerelmet, de nem olyan, hogy megtörténik az emberrel. Valami hiányzott otthon, és nem ott akartad megjavítani, hanem az energiád, figyelmed, gondolataid a másikra fordítottad, mert az izgalmasabb, könnyebbnek tűnő út volt, mivel hát ő is figyelt rád kölcsönösen. Na meg az ember azt akarja, ami még nincs. Sokkal nehezebb arra vágyni, ami már a miénk. :) De te döntöttél így eddig is, nem áldozat vagy.

Nincs garancia semmire és senkinek nincs varázsgömbje.

2022. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
81%
Velem is ez volt a helyzet csak nem 6 évvel hanem kettővel. Az exem megismert egy csávót a munkahelyén, sokat beszélgettek, szakított velem aztán összejöttek. Fél évre rá a csaj kidobta :D. Jó érzés volt, hogy a srác ott sírt nekem messengeren, hogy mekkora r*banc az exünk. Jól kiröhögtem egy párszor aztán tiltottam a fenébe.
2022. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
49%

#1-el értek egyet.


Ez max haveri szeretet, csupán biztonság.


A helyzeted pedig teljesen általános, normális esetben ilyenkor szakít az ember.


rosszabbik esetben eljutnak a megcsalásig.

2022. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
74%

Én nem dobnám el azt amibe 6 évet belefektettem egy fellángolásért.

Természetes, hogy az új érdekesebb meg izgalmasabbnak tűnik csak azt tartsd szem előtt, hogy idővel szinte minden kapcsolat ellaposodik. Nem beszélve arról amit te magad is leírtál, hogy mi van ha nem működnek a mindennapok.

Egyiküket sem akarod elveszíteni azt írod....Pedig az egyiket elfogod, bár szerintem itt mindenki akkor járna a legjobban ha mindkettőt elveszítenéd. Én biztos nem tudnék annak tudatában együtt lenni veled, hogy az aktuális kapcsolatodban beleestél valaki másba. Folyton azon agyalnék, hogy majd pár év múlva szépen engem is megunsz, de az ágat addig nem engeded el amíg nem fogod a másikat.

2022. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
49%
csak azért. Semmi másért
2022. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!