Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suuurgos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megtettszett nekem egy fiu,neki is tetszem es azt mondta hogy van egy kis meglepetese a szamomra es hamarosan megtudom hogy mi az.Szerintem velem akar lenni.Na eddig ok minden,itt jon a baj: a legjobb baratnom szingli es ezt a fiut szemelte ki,de a baratnomnek azt mondtam hogy en nem szeretem ezt a fiut.Ha lehetne is koztunk valami,a szuleim sem orulnenek de olyan rosszul esik elhitetni magammal es mindenkivel (meg lassan vele is) hogy utalom es latni sem akarom (csak azert hogy elfelejtsem...) de olyan aranyos...:( 14-L
2010. szept. 23. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen pasi sem éri meg, hogy tönkremenjen a barátságod! Egyszerűen ne találkozz vele. Most nagyon nehéz, de hidd el, hogy el fog múlni ez a rossz érzés.
2010. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabriell88 ***** válasza:
De most mégis miért nem karsz vele kezdeni? a bnőd miatt?mert ha igazi bar5átság van köztetek biztos megérti, am. az h "átengeded a barátnődnek, szép gesztus, viszont a srácnak te teszel és nem a bnőd!!!szal erőltetheted te ha a srác érted van odáig:)
2010. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
aha és mi itt a suuugus? hogy dugj e vele? talán ott kopogtat az ajtódon és nem engeded be amig nem válaszolgatunk?
2010. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat hamarosan megkerdezi tolem,ez a surgos es tanacstalan vagyok,ezwan.o_O` amugy en atadom a baratnomnek,de ebben a sulievben mar elszedtem elol egy pasit,akkor sem akartam,csak en jottem be neki. :(
2010. szept. 23. 15:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy tudtok jo mondasokat angolul broken lanyoknak?
2010. szept. 23. 15:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!