Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltal mar ugy ferfikent h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltal mar ugy ferfikent h rosszkor ismerkedtel meg egy novel?

Figyelt kérdés

Marmint olyan ertelembe rosszkor h rengeteg munkad volt csaladi dolgok stb. Es nem tudtal ra megfelelo mennyisegu idot szakitani. Hiaba is erdekelt nagyon. Ezert egy idore elemgedted?

Felkerested ujra? Lett folytatas?



ma 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy lenne mar folytatas? Blokkolom mindenhonnan,soha tobbet. Mit kepzel magarol az ilyen?? Van mas mormalis ember eleg.
ma 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tdnyleg szeretned nem szskitsnal vele. :D
ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyik alkalommal intenzívre kerültem és majdnem meghaltam ... (szív dolog)

Másik alkalommal egy régi barátom halálhíre jutott el hozzám.


Volt még pár hasonló szituáció. Kb mindnél volt, hogy épp ismerkedtem valakivel.


Egyiket se kerestem fel utána. Az az érzésem lett utólag, hogyha ilyen időszakomban felém se büfögött a másik, akkor ne hogy már én szaladjak, ok hogy én vagyok a férfi, de egy "szia hogy vagy"-ba le ne törjön a körme amikor épp a halálból jöttem vissza vagy épp gyászolok. Hogy még a legmélyebb időszakomban is én legyek a legenergikusabb aki mindig 100%-ot tol és invesztál ... áh.

ma 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet h rosszul fogalmaztam. De a ferfi engedte el a nőt. Es a ferfinak van jelemleg sok munkaja
ma 21:04
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha egy férfi igazán akar egy nőt, akkor nem engedi el. Bocs, de erre nincsen semmilyen kifogás. Sem sok munka, sem haláeset, semmi. Meg lehet azzal a nővel értelmesen beszélni, hogy érdekel, de most sok egyéb teendő van/nem vagy a legjobb passzban és nem egy párkapcsolat a prioritás. De ha más nem, heti 1-2 órája mindenkinek akad, amit a másikra tud szakítani, meg napközben néhány üzenet. Ha engem érdekelne valaki és ilyen helyzetben lennék és ezt normálisan elmondaná, akkor igyekeznék támogatni és kivárnám, hogy többet tudjunk együtt lenni, akkor is, ha ez egy friss ismeretség. De hát néma gyereknek...
ma 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös, ne ringasd magad álomvilágban. Nem lehet mindenkivel mindent megbeszélni.

Tapasztalat.

Volt aki még humorizált is a halálhírre ... "de maradjak férfi és ne engedjem el" ... please

Ha normálisan elmondja az ember, a nők többsége akkor sem képes "támogatni és kivárni" ismerkedési(!) fázisban.

ma 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

nem vagyunk egyformák. Én ilyen vagyok. Ezer évente fog meg valaki igazán és én arra képes lennék várni.

Arról már én nem tehetek, hogy mások milyenek és ki milyen ember után akar, vagy nem akar futni...

De ha az esélyét sem adjuk meg a dolognak, akkor nem derül ki, mi lehetett volna. És azt továbbra is állítom, ha egy férfi igazán akarna egy nőt, akkor legalább megpróbálja, nem elengedi szó nélkül. Akkor nem is kellett igazán.

ma 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#3 ezzel csak az a baj, h nem tudja az ember eldonteni h eppen ghostoltak v tenyleg baj van…
ma 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ismerkedtem ilyen férfival, hiába akartam, ő elengedett. Pedig megértettem vna, h sok munkája van, vártam vna rá.
ma 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A sok munkám és stb általában csak kifogás. Tipikus lerázós szöveg a nincs időm kapcsolatra. Aha,csak az adott illetővel nincs. Megfogná valaki,akkor rá lenne. Bullshit.
ma 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!