Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket mennyire zavarna ha a férfinak akivel ismerkedtek kiderülne, hogy van egy nagyon közeli női barátja és több csaj haverja is?

Figyelt kérdés

Nekem van egy nagyon jó csaj barátom, akivel gyakran szoktam programokra menni, van hogy egy egész nap együtt töltünk.

Ne értsétek félre kapcsolata van csak barátok vagyunk.

Illetve vannak még nő haverjaim akikkel szoktam menni bulizni.


Féltékenykednétek ha azt mondanám hogy most a csaj barátomhoz megyek, vagy együtt megyünk pl bulizni, vásárolni, színházba?

Természetesen együtt is mennénk programokra, csak amikor ő otthon akar maradni, akkor nekem ne legyen kötelező.

Volt már konfliktusom ebből, hogy elvileg elfogadta, de aztán kiderült hogy féltékenykedett.


2022. febr. 23. 13:15
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
Engem nagyon zavarna. Én nem is mennék bele így egy párkapcsolatba.
2022. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
0%
Akiket zavar, remélem egyetlen férfi ismerősük, barátjuk sincs, instán nincsen férfi követőjük stb
2022. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
93%
Engem zavarna.
2022. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
55%
Huszonévesen voltak fiú haverjaim, harminc felett ezt kinőttem. Szóval igen, zavarna.
2022. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem zavarna, ha őt sem zavarja, hogy nekem is vannak ellenkező nemű barátaim ÉS mindenki tudja, hogy hol a helye. Tehát a csaj nem akaszkodik rád, én vagyok az első, mint pár, nem a csaj csicskása vagy, stb.
2022. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
30 felett vagyok és engem nem zavarna a fordított eset. Volt hogy engedtem hogy elmarja tőlem a barátaim és amikor vége lett a kapcsolatnak teljesen egyedül maradtam, nagyon nehéz volt újraépítenem a barátságaim.
2022. febr. 23. 13:40
 7/44 anonim ***** válasza:
41%

#4

Mi az, hogy kinőtted? Nem tudsz elképzelni férfi-nő barátságot? Nekem van 29 évesen egy baráti köröm, fiúk-lányok vegyesen. 15 éve barátok vagyunk mindenkivel, heti-havi rendszerességgel összejárunk. És van olyan lány, akivel jobb a viszonyom, eljárunk ketten is dumálni, néha programozni (éves szinten 4-5 ször). Szerinted jövőre, mivel 30 leszek, gyerekes vagyok, ha nem szakítom meg az ilyen kapcsolatomat? Mivel nekem ő egy értékes ember, mint ember számít elsősorban, nem az, hogy milyen nemű. Neki is, nekem is van jegyesünk amúgy.

2022. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
75%

Nyitva tartanám a szemem, de én is így szeretnék élni, szóval fair lenne.

(Így is élünk)

2022. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
26%
#7 - egy bizonyos kor után rájön az ember, hogy akik a haverjai voltak, vagy titkon szerelmesek voltak belé, vagy szívesen megdugták volna. 30 felett akik haverkodni akarnak, egyenlő azzal, hogy meg akarnak dugni.
2022. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Ja, értem 9es

De a haverkodó félismerősök, és a 15 éve hetente összejáró barátok nagyon nem ugyanaz a kategória, azt azért elsimered, ugye?

2022. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!