Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket mennyire zavarna ha a férfinak akivel ismerkedtek kiderülne, hogy van egy nagyon közeli női barátja és több csaj haverja is?

Figyelt kérdés

Nekem van egy nagyon jó csaj barátom, akivel gyakran szoktam programokra menni, van hogy egy egész nap együtt töltünk.

Ne értsétek félre kapcsolata van csak barátok vagyunk.

Illetve vannak még nő haverjaim akikkel szoktam menni bulizni.


Féltékenykednétek ha azt mondanám hogy most a csaj barátomhoz megyek, vagy együtt megyünk pl bulizni, vásárolni, színházba?

Természetesen együtt is mennénk programokra, csak amikor ő otthon akar maradni, akkor nekem ne legyen kötelező.

Volt már konfliktusom ebből, hogy elvileg elfogadta, de aztán kiderült hogy féltékenykedett.


2022. febr. 23. 13:15
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvasva az összes kommentet és az azokra adott válaszaidat, ebben az esetben engem nagyon zavarna. 39N
2022. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Kicsit, de nem szólnék érte. Nekem csak férfi barátaim vannak.
2022. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
A nagyon közeli zavarna. A haver szint belefér.
2022. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Amúgy ilyen esetben a legideálisabb az, ha a legjobb baráttal jössz össze. Ha a párod mellett jobban kijössz a legjobb barátnővel, több igényed van vele találkozni, meg bizalmasabban kezeled mint a párod, a legjobb barátnőért képes lennél hazudni a hollétedről a PÁRODNAK, az már eleve semmi jóról nem árulkodik, mintha a legjobb barátnőddel lennél kapcsolatban, nem is a pároddal. Van egy gyanúm, hogy szívesen összejönnél te a legjobb barátnővel, csak neki nem gyere be valahogy a veled lévő párkapcsolat, lehet személyiségileg bír, vagy imponál neki a baratságod, de kinézetileg nem jössz be neki. Eleve ha belegondolsz, a megcsalás nem csak annyiról szól, hogy csókolózol meg lefekszel másokkal. Az érzelmi megcsalás is megcsalás. Szerintem súlyosabb dolog, mikor a lelkitársszerűséged egy olyan lány, aki nem a párod, mert ez a kapcsolat akkor sokkal intimebb köztetek. Szexelni akárkivel tudsz, de lelkileg megnyílni ilyen szinten nagyon kevés emberrel. És lehet ezt érezni, ebből nyilván féltékenység lesz, pláne ha a barátnőd párhuzamot tud vonni, hogy hogy viselkedsz, viszonyulsz a legjobb barátnőhöz, és hogy viszonyulsz hozzá. Plusz hazudsz arról, hogy hova mész, kivel leszel, bőven okot ad a féltékenységre, nem vagy egy megbízható típus. Inkább fájjon az igazság, minthogy kiderüljön a hazugság. Minek jönnél össze olyan emberrel, akinél mindent és mindenkit előrébb teszel? Oké, értem én, hogy nem vagytok összenőve, meg kell a szabadidő, énidő, saját kis élet, meg azt sem tudom hány éves vagy, lehet még nagyon fiatal, de ha nem tudod helyén kezelni a kapcsolataidat, meg egyensúlyba hozni a barátok és a párkapcsolatod közti határt, mindig el fog billenni valamerre az egyensúly és vagy az lesz, hogy a barátaidat hanyagolod el, mint ahogyan írtad a múltad, vagy a barátnő lesz féltékeny és befuccsol a kapcsolat, már írtad ez is megtörtént. A kulcs nem a hazugság, meg a titkolózás, hanem az egyensúly. Nem kell mindig szélsőséges végletekben gondolkodni, vagy ez vagy az. De különbséget kell tenni, és fel kell ismerni ki iránt mit érzek, és milyen kapcsolatban állunk.

Lányként az én szemszögemből két pasival is átéltem ezt a legjobb barátnőm van dolgot, de ég és föld különbségek voltak a két kapcsolat közt, meg ahogy velem is bántak közben.

2022. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!