Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket mennyire zavarna ha a férfinak akivel ismerkedtek kiderülne, hogy van egy nagyon közeli női barátja és több csaj haverja is?

Figyelt kérdés

Nekem van egy nagyon jó csaj barátom, akivel gyakran szoktam programokra menni, van hogy egy egész nap együtt töltünk.

Ne értsétek félre kapcsolata van csak barátok vagyunk.

Illetve vannak még nő haverjaim akikkel szoktam menni bulizni.


Féltékenykednétek ha azt mondanám hogy most a csaj barátomhoz megyek, vagy együtt megyünk pl bulizni, vásárolni, színházba?

Természetesen együtt is mennénk programokra, csak amikor ő otthon akar maradni, akkor nekem ne legyen kötelező.

Volt már konfliktusom ebből, hogy elvileg elfogadta, de aztán kiderült hogy féltékenykedett.


2022. febr. 23. 13:15
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanaz, de velem többször előfordult, hogy egy régóta (sok éve) baráti státuszban lévő srác egyszercsak rámmozdult. Nyilván kínos volt. Úgyhogy nem hiszek már ezekben a csak jó barátok vagyunk típusú kapcsolatokban.
2022. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

9-es . Értem, szóval szerinted mindenkit a dugás motivál akinek ellenkező nemű "barátja/haverja" van 30 felett?

Szerinted mindig mindenhova a pároddal szabad csak menni vagy egyedül vagy csakis azonos nemű barátokkal/haverokkal?

Nekem ez elég beszűkült gondolkodásmódra vall.

2022. febr. 23. 14:08
 13/44 A kérdező kommentje:
Attól hogy nem hiszel benne még vannak, csak tisztáznod kellet volna hogy itt barátságnál több nem lehet, persze gondolom nem akartad megsérteni a másikat...
2022. febr. 23. 14:10
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bizalmas ellenkező nemű barátom - ha így jobban érthető. Vannak ismerősök akikkel eldumálgatok, de nem járok velük kettesben sehová. Mert azokban az esetekben mindig az lett, hogy bepróbálkoztak. Illetve már igényem sincs erre, mert a párom a legjobb barátom is egyben.
2022. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Csak felmérném a terepet hogy kell e féltekenynek lennem. Annak fuggvényében döntenék a tovabbiakrol.



De ez ALAP nálam hogy mindenkit ugy fogadok el ahogy van, és ugy megismerem es csak azutan döntök hogy ez nekem elefér e vagy nem. Azaz soha nem ellenzek semmit, barki lehet bármilyen felőlem. Sőt inkabb lássuk is az igazi arcát.

2022. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

11

Érthető, ha ez nálad rosszul sült el, az alááshatja a bizalmat ez iránt :(

Szerencsére az én menyasszonyom kiismert engem és a barátaimat is - akik már az ő barátai is. És így nem okoz gondot, hogy van lány barátom is, akivel találkozok külön párhavonta. Én azért különbséget teszek barát és haver között, és prioritást élvez a párkapcsolatom is persze.

2022. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
71%

Én minden kapcsolatom elején letisztázom, hogy nekem nem fér bele, ha ellenkező nemű nagyon közeli barátja van.

Az oké, hogy jóban van nőkkel, de ez a kettesben eljarkalas kizárt dolog. Társaságban nyilván nem érdekel, ha találkoznak meg néha beszelnek, de én nőként soha nem tapasztalatam férfi-no barátságot, szerintem ami felnőtt korban alakul ki, az nem is erről szól.

Ha mondjuk úgy lenne egy lány barátja, higy együtt nőttek fel, akkor elhiszem, hogy az embert látják egymásban, de alapvetően barátkozni is azzal kezd az ember, akihez valamilyen (nem szexuális szinten) vonzódik.

Azonban, ha ez a vonzalom mondjuk két felnőtt ellenkező nemű ember között megvan, ott a személyiségbeli hasonlóságok hatására simán kialakulhat külső vonzalom is.

Úgyhogy én biztosan nem jönnek össze olyannal, akinek a legnagyobb bizalmasa egy nő.

Szerencsére eddig ebből semmi probléma nem volt, a parjaim hasonlóan gondolkodtak erről.


23 N

2022. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Szerintem meg aki alapból féltékenykedik és bizalmatlankodik az meg is érdemli hogy végül megcsalják.


Én megfogadtam hogy semmilyen fontos barátom legyen az nő vagy férfi nem fogom a párom miatt hanyagolni. Ha a leendő páromon azt látom hogy ez neki sok, akkor inkább hazudni fogok neki az elejétől fogva hogy hova megyek kivel, így érvényesülni fog a "amiről nem tudsz nem fáj" elv. De a barátaim megint nem építem le senki kedvéért.

2022. febr. 23. 15:00
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

7,10,16-os vagyok

Én is a nemektől független barátságok mellett állok ki, de az amit utoljára ideírtál kérdező, az homlokegyenest ellenmegy az én elveimnek. Az ember legyen őszinte, egyenes, gerinces mindenkivel szemben. Ez a "megérdemli, hogy megcsalják" és a hazudozás nagyon nem jó irány, ha boldog szeretnél lenni, és boldog párkapcsolatban élni.

2022. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a férfi-nő közötti barátságban úgy általánosságban, de azt sem gondolom, hogy ne lett volna rà ellenpélda, ettől függetlenül engem zavarna hogyha a barátom lányokat “tartogatna”.
2022. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!