Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket mennyire zavarna ha a férfinak akivel ismerkedtek kiderülne, hogy van egy nagyon közeli női barátja és több csaj haverja is?

Figyelt kérdés

Nekem van egy nagyon jó csaj barátom, akivel gyakran szoktam programokra menni, van hogy egy egész nap együtt töltünk.

Ne értsétek félre kapcsolata van csak barátok vagyunk.

Illetve vannak még nő haverjaim akikkel szoktam menni bulizni.


Féltékenykednétek ha azt mondanám hogy most a csaj barátomhoz megyek, vagy együtt megyünk pl bulizni, vásárolni, színházba?

Természetesen együtt is mennénk programokra, csak amikor ő otthon akar maradni, akkor nekem ne legyen kötelező.

Volt már konfliktusom ebből, hogy elvileg elfogadta, de aztán kiderült hogy féltékenykedett.


2022. febr. 23. 13:15
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezek után ne csodálkozz, ha valaki úgy kidob, mint a macskát. Ezzel elásol minden bizalmat, ha egyszer megtudja (márpedig meg fogja tudni), akkor sosem mosod le magadról, hogy rommá csaltad. Nekem tökre belefér a férfi-női barátság, de ennek a bizalomnak az az ára, hogy a másik full őszinte. Egyszer kapom ezzel kapcsolatban hazugságon, repül, és nem érdekel a magyarázkodás.

Játssz nyílt kártyákkal, és olyan nővel jöjj össze, akinek ez belefér, aki nem kéri, hogy építsd le a barátságaid. És tartsd tiszteletben egy másik ember határait: ha neki nem tetszik, akkor ne hazudj, hanem hagyd ott, és mindkettőtöknek add meg az esélyt arra, hogy hasonló felfogású párt találjatok.

2022. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
33%
A 9-es számú válaszolóval meg teljesen egyet értek akàrmilyen durvának is tűnik leginkább a nők szàmàra, a férfiak nem úgy gondolkodnak, mint mi nők…
2022. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

21-es köszönöm, egyetértek veled, viszont látod hogy az itteni válaszolók szinte mindegyike kontrollmániás és képtelen teljes mértékben megbízni és tisztelni a párját.

Igazad van abban hogy hazudni nem szép dolog, de attól félek hogy ha az elején meg el is fogja fogadni később már nem fog neki tetszeni és veszekedni fog miatta. Sajnos pont ez történt velem és megbántam hogy mindig őszinte voltam, mert így rengeteg felesleges veszekedést elkerülhettem volna.

2022. febr. 23. 15:44
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, gondolkodj el azért azon, hogy te hogyan viselkedtél, ha az elején a barátnő elfogadta, aztán pedig nem. Mert jó eséllyel azért te is tettél azért, hogy ez a bizalom meginogjon. Pl. nem ő volt az első, hanem a lánybarátok. Mint mondtam, nekem belefér mindennemű emberrel a barátság, csak mindenki legyen tisztában azzal, hogy hol a helye a prioritási sorrendben. Ha ez nincs meg, akkor a bizalom megbomlik.

Másrészt, ha hazudsz, akkor lehet, hogy megúszod a veszekedéseket, de hogy a szakítást nem, az teljesen biztos. Sőt, talán még egy ellenséget is kapsz a nyakadba, mert mint mondtam, sehogy sem tudod lemosni magadról, hogy rommá csaltad. Akkor sem, ha soha az életben nem is gondoltál arra, hogy szexelj velük.

2022. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Mit értesz prioritás alatt? Ha pl én kimozdulós vagyok ő pedig otthonülős, akkor szabadidőnkben ne kelljen már mindig alkalmazkodni a másikhoz, hagyjuk kicsit élni egymást.

Annál szánalmasabb szerintem nem létezik amikor nem hagyják élni egymást a párok, mindig mindenről tudniuk kell, beszámolókat kell tartani, hogy kivel mi történt mert ha nem akkor egyből világvége van.

Meg lehet beszélni hogy ő most itthon marad én pedig megyek valahova a barátaimmal (női baráttal akár).

Ha azt mondom nem tudom mikor jövök de majd szólok, ne legyen balhé, ne ellenőrizgessen, ne nyomozgasson utánam. Elérhető leszek, de ne próbáljon meg korlátozni, bízzon meg bennem.


Megcsalásról szó nem volt sehol, aki egyből ilyenekre gondol azzal valami gond van. Az meg hogy szakítás után mit mond rólam egyáltalán nem érdekelt soha. Ha pedig szakítás után próbál nekem keresztbe tenni meg fogom tenni a szükséges lépéseket hogy a közelembe se jöhessen soha többet.

2022. febr. 23. 16:17
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem meg aki alapból féltékenykedik és bizalmatlankodik az meg is érdemli hogy végül megcsalják.



Én megfogadtam hogy semmilyen fontos barátom legyen az nő vagy férfi nem fogom a párom miatt hanyagolni. Ha a leendő páromon azt látom hogy ez neki sok, akkor inkább hazudni fogok neki az elejétől fogva hogy hova megyek kivel, így érvényesülni fog a "amiről nem tudsz nem fáj" elv. De a barátaim megint nem építem le senki kedvéért."


Adod itt a tisztességes barátság szöveget, aztán meg bedobod hogy akkor hazudgálsz, meg megcsalás jogos. Jó isten.

2022. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Plusz ez addig szép és jó amíg te minden helyzetben előre teszed a barátaidat, aztán szépen lassan mindnek lesz olyan párja, aki miatt hajlandóak lesznek hanyagolni téged, mert felnőnek és nem lesz kedvük hülye gyerekest játszani már olyan sűrűn. Meg majd a csaj barátoknak a pasija sem tolerálja, hogy te vagy nekik, és akkor te leszel ejtve. Amúgy kérdem, minek neked barátnő ha jól meg vagy barátokkal ?
2022. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: hasonló a hasonlóval. Keress olyat, akivel egyetértetek, továbbra is ezt tudom mondani. De a szavaidból süt, hogy messze többre becsülöd a barátaidat, mint az esetleges párodat, akit attól a jogától is megfosztanád, hogy a véleményét kinyilvánítsa csak azért, hogy neked egy kicsit se kelljen kompromisszumra törekedned. És a képébe hazudnál. Annak, akinek a szövetségese kellene, hogy legyél. Ezek után egyre jobban értem, miért sokallt be az exed.
2022. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Tudod az a baj, amint írtam hogy ha az elején el is fogadja hogy én pl nem vagyok otthonülős és szeretek a barátaimmal (akár női) elmászkálni akkor is lehet hogy később problémázni fog rajta.


Ilyenkor három megoldás van, vagy engedek és otthon maradok amihez valsz semmi kedvem, tehát rosszul fogjuk magunk érezni együtt, aminek ugye nincs értelme.

A második hogy megmondom ha nem tetszik neki elmehet, azaz szakítok/válok, persze ti is tudjátok hogy ez nem olyan egyszerű főleg együtt élés/házasság esetén.

A harmadik amit írtam, azt mondom mással találkozom és akkor nem lesz balhé.

2022. febr. 23. 16:24
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Vagy viszed őt is és bemutatod? Vagy mindenáron sutyizóst meg kiközösítőst akarsz játszani?
2022. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!