Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket mennyire zavarna ha a férfinak akivel ismerkedtek kiderülne, hogy van egy nagyon közeli női barátja és több csaj haverja is?

Figyelt kérdés

Nekem van egy nagyon jó csaj barátom, akivel gyakran szoktam programokra menni, van hogy egy egész nap együtt töltünk.

Ne értsétek félre kapcsolata van csak barátok vagyunk.

Illetve vannak még nő haverjaim akikkel szoktam menni bulizni.


Féltékenykednétek ha azt mondanám hogy most a csaj barátomhoz megyek, vagy együtt megyünk pl bulizni, vásárolni, színházba?

Természetesen együtt is mennénk programokra, csak amikor ő otthon akar maradni, akkor nekem ne legyen kötelező.

Volt már konfliktusom ebből, hogy elvileg elfogadta, de aztán kiderült hogy féltékenykedett.


2022. febr. 23. 13:15
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Alapból olyannal kellene ismerkedned, aki szintén outgoing típus, nem pedig otthon ül.
2022. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Túl gondolkodsz kérdező, már most olyan lehetséges szituációkat pörgetsz végig az agyadban, amik be sem következtek vagy nem is fognak. Minek gondolkodsz ilyenen, mikor még csajod sincs, de te már agyban dobtad, vagy hazudsz majd neki ha ez meg az lesz, aha. Mert te már előre tudod milyen lesz. Aha. Véletlenül se direkt akarsz te senkit a jövőben féltékennyé tenni, aha.
2022. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Mert megtörtént már velem azért írom ezeket. Nekem mindig otthon kellet volna lennem vele, ha mentünk is valahova sose maradhattunk addig amíg én akartam, mindig el kellett jönni mert ő "fáradt volt", ha felajánlottam hogy kocsival hazaviszem akkor és én még maradok akkor az volt a baj. Utána inkább már nem is jött, de inkább én se menjek. Szóval értitek.
2022. febr. 23. 16:44
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Értjük, de olyannal jöjj össze, aki szintén eljárkálós. Nemcsak otthonülős csajok léteznek ám... Én nem véletlenül szoktam mondani, hogy a szerelem önmagában aztán semmire sem elég: kell a hasonló, de legalább összeegyeztethető életmód, hasonló gondolkodás, értékrend, stb. Olyat keress, akinek nincs baja a barátozással, az eljárkálással, aki szívesen megy veled, vagy sokat találkozik a saját társaságával, stb. Akivel KÖLCSÖNÖSEN társként tekintetek egymásra. Ha te hazudsz neki, kamuzol, stb., akkor nem tekinted a társadnak, csak egy utánfutónak.
2022. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
#33 - van egy tippem miért történtek ezek a dolgok - mert lehet hogy sokkal szorosabb a barátság azzal a lánnyal, mint ami egészséges lenne, és ezt az úgynevezett barátnőid egyből kiszúrták.
2022. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
47%

Ha volt is köztük valami, akkor főleg kuka.


Exeket csak a pszichopaták tartogatnak maguk körül.

2022. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor három megoldás van, vagy engedek és otthon maradok amihez valsz semmi kedvem, tehát rosszul fogjuk magunk érezni együtt, aminek ugye nincs értelme.

A második hogy megmondom ha nem tetszik neki elmehet, azaz szakítok/válok, persze ti is tudjátok hogy ez nem olyan egyszerű főleg együtt élés/házasság esetén.

A harmadik amit írtam, azt mondom mással találkozom és akkor nem lesz balhé."


Vaaaagy... negyedik megoldás: Megmondod neki az igazat, kedvesen, asszertíven kommunikálva, és ha ez neki nem tetszik, szakítok időt rá, hogy átbeszéljük a dolgot, nem csak akkor, amikor már az ajtóban állok, és megyek el, hanem máskor is, amikor vele vagyok. Megismer engem, megismeri a barátomat, szépen meglátja, hogy nincs miért kiakadnia, támogatom őt, ő is engem. Ilyen egy jól működő párkapcsolat, foglakozunk a másik érzéseivel. Sokat. És vannak lassabb folyamatok, de ha valakivel összeillő vagyok, az úgyis megérti idővel, meg tudjuk oldani.

Ez az, amit te nem akarsz belerakni: időt és energiát, hogy összecsiszolódj a másikkal és elmélyüljön az érzelem, bizalom, minden. Ha csak odaállsz mindig a másik elé, hogy tessék, válassz: A, B vagy C, akkor sosem lesz jól működő, boldog párkapcsolatod.

2022. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Nem volt az exem, csak régről ismerem, de sosem jöttünk össze. Nem annyira az esetem és én sem vagyok az övé ezt tudom, mert rákérdeztem hogy mi lenne ha. Sok mindenben egyetértünk, hasonló az érdeklődési körünk és közös a baráti társaságunk. Neki több kapcsolata is volt már mialatt nekem csak kettő hosszabb. Ettől még tartottuk a kapcsolatot kisebb kisebb szünetekkel. Ő sosem mondta hogy az aktuális párját bármi zavarné, őszintén nem is nagyon ismertem őket.
2022. febr. 23. 17:09
 39/44 A kérdező kommentje:
37. Jókat írsz, lehet hogy néha tényleg kevés volt a kommunikáció vagy nem megfelelő.
2022. febr. 23. 17:19
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Ne tudd meg mennyi időt és energiát fordítottam a párkapcsolatomra (no meg mennyi büszkeséget nyeltem le). De hidd el megéri, persze olyannal, akivel összeilletek. Iszonyat jó érzés, ha meg tudunk beszélni valamit, és felszabadító, hogy mindenről lehet tabuk nélkül beszélni. És kaptam egy olyan kapcsolatot, amiből végtelen szeretetet, támogatást, biztonságot, lelki stabilitást kapok. Próbálom eélrni, hogy más is megtapasztalja, és mondom, megéri, magad miatt is, a másik miatt is és a kapcsolatotok miatt is. Semmi sem kell hozzá, csak, hogy te és a párod nyitott legyetek erre, és tényleg olyannal jöjj össze, akivel az alapdolgokban összeilletek. Ennyi. A többi rajtatok múlik :)
2022. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!