Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a párommal a férje teherbe ejtett egy másik nőt a gyereket a nevére vette a saját két gyerekével és a feleségével nem is törődött de nem vált el tőle. A munkahelyen jöttünk össze. A párom elköltözött a férjétől albérletbe ment a két gyerekkel. A gyerekei nagyon jól elfogadtak apjukként szeretnek és mi is nagyon jól elvoltunk a párommal. Sajnos a munkahelyen a vezető nem tolerálta a párkapcsolatunkat ezért inkább felmondtam. Kb augusztusig nem is volt semmi baj minden tökéletes volt a testi kapcsolat a programok kommunikáció szóval minden. De valahogy kb egy hónapja valami nagyon megváltozott a szex az nagyon nagyon minimális van amikor abba kellett hagyni mert nem ment a páromnak. Augusztus végén nagyon beteg volt lázas volt elkapott valami durva hasmenéses vírust. Alapból vérszegény gyógyszert kellene szednie de nem nem szedte. Az óvszert nem bírja szex közben ezért a megszakításos módszer van. Megbeszéltük hogy ez nem jó irány a doki és tabletta lesz mert ha késik a menstruáció akkor feszült de a dokihoz azóta se ment el. Nem lakunk együtt de napi szinten vele vagyok esténként szeptember óta. De ami igazán hiányzik a gesztusok például az ölelés vagy mondjuk a csók ami kb két hete nem is volt. Sajnos most a munkahelyem ami van nem éppen a legjobban fizető állás de elvállaltam hogy messzebb ne kelljen mennem dolgozni mert a párom a gyerekekkel nem akar máshová költözni mert akkor új iskolába kell járni a gyerekeknek. Ami nem tetszik mostanában hogy mint aki kezd depis lenni minden nap téma a munkahely mert lassan más téma nincs mosni főzni takarítani otthon amit persze megért az ember de nyáron is kellett mégis volt életünk. Novemberben lesz a tárgyalás a válásról de nem tudom hogy ez lenne az oka? Napi 8 órában dolgozik fél 8 tól fél 4 ig de nem hiszem hogy a munkahely lenne ennyire durva hogy így kimerül. Annyit elértem hogy feliratta magának a gyógyszert hogy ne legyen vérszegény de ha még így sem lesz jobb a helyzet nem tudom mi lesz később mert 37 évesen úgy élünk mint valami öreg nyugdíjas pár. Elhagyni pedig nem tudnám mert nagyon szeretem. Nem tudom mit tegyek mi lenne a megoldás. Mindig azt akarta hogy sokat legyek vele most 7 napbol 6 szor ott alszok de nem hogy javult volna még rosszabb lett. Olyan érzés mint ha már mindegy lenne hogy én vagyok e vagy sem. Más pasi pedig nincs mert a telefonját is ott hagyja előttem szóval fogalmam sincs
ma 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Turelem. Egy valas plane ha hosszu ideje voltak egyutt akkor nehez lelkileg is megviseli az embert h valaminek pontot tesz a vegere.


Legyel vele kedves turelmes. Adj neki idot a valas feldolgozasara.

ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem hogy a közelgő tárgyalás miatt ilyen. Elköltözött össze jött veled vagy is túl tette magát a dolgon de azt már most meg mondom neked hogy ez a nő nem szeret téged. Lehet csak arra kellettél hogy tényleg túl tegye magát a dolgon meg legyen valakije anyagilag is. Oké nem akarod elhagyni mert olyan nagyon szeretjük...értjük...de akkor milyen csodát vársz itt? Nem fogsz tudni tenni semmit mert ő maga nem akar változtatni/javítani semmin. Nem ad csókot nem szexel veled ha még is akkor az olyan mint ha kényszerből csinálná...ezek a jelek neked nem elég világosak?
ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!