Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontos egy nőnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos egy nőnek, hogy a pasi aludjon nála, és nem fordítva?

Figyelt kérdés

Persze kérdeztem tőle, de csak annyit mondott, hogy ez neki fontos.

Nem véletlenül nem alszom ott,mert alig tudok pihenni. Rettentő rossz az ágya, ilyen 3 személyes kanapé kinyitva. Kényelmetlen,nyikorog, a lábam magasabban van mint a fejem. Egész éjjel csak forgolódtam. Az anyjával lakik, és így persze a nyikorgó ágy miatt a szex sem olyan felszabadult, ráadásul ez őt is zavarja ilyenkor.

Ezzel szemben én egyedül élek,nem kell senkire tekintettel lennünk, szeret is nálam lenni, mert nyugalom van, ki is szolgálom, és az ágyam is kényelmes, mégis ezen hisztizik, hogy nem alszom ott náluk.


ma 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Ezt én sem értem.

N

ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem túl uralkodó típus?

Amúgy én se értem.

ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom olyan ostoba gondolat mint amikor azon remegnek,hogy mindig a pasinak kell kezdeményezni a beszélgetést legyen az online vagy élőben(itt a már meglévő ismeretségre gondolok)
ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy neki meg a te ágyad kényelmetlen.
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Mert az otthonát biztonságosabbnak érzi, nem komfortos neki máshol lenni.
ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hazai pálya előnye.
ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Hát,nem tudom. Én nem annyira szeretek másnál aludni,csak a saját agyamban tudok rendesen.

Viszont ha azt kell mérlegelni,hogy valakit athivok magamhoz,avagy én megyek át,inkább én megyek át,mert akkor akkor tudok lelepni,amikor csak akarok,de ha valaki átjön ,azt kellemetlen kirakni. :D szóval erről nálatok nem lehet szó.

Passz.

Lehet,hogy csak így kenyelmesebb neki,nem neki kell cuccolnia hozzád,onnan menni másnap a cuccaival dolgozni,stb. Ötletem sincs.

ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Én azért nem alszom a férfinál, mert nem fogok bőrönddel menni, nekem egy reggeli készülődés nem abból áll, hogy fogat mosok meg lefröcskölöm az arcom vízzel azt csá. (Nyilván nem minden férfinek sem ennyi, de érted.) Utálok cipekedni, közepes méretű táskáim vannak, nem olyan célból veszem őket, hogy ottalvós bulikra cuccoljak, hanem hogy a kulcs, telefon, kávé meg 1-2 apróság beleférjen. Sminklemosó, arcápolók, vatta, fésű, váltóruha, valami alap smink, tusfürdő, ilyesmik nem férnek el. Ahhoz meg már öreg vagyok, hogy úgy jöjjek haza bárhonnan másnap, mint valami kivert csöves, a tegnapi ruháimban, normális tisztálkodás stb nélkül. 33N
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as én teljesen megértelek... hétköznap még sz*rabb, mert munkába korán kell kelni.
ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindig én aludtam a férfiaknál - két ilyen kapcsolatom volt -, részben azért is, mert az ő lakásuk közelebb volt a melóhelyemhez nem 1,5 órával korábban kellett kelni.


De mondjuk nekem nyolc, hol alszok, mert ha fáradt vagyok, akkor elalszok egy padon is.

ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!