Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudják a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják a férfiak, hogy nekik kevésbé fontos a nők külső megjelenése és életkörülményeik, mint fordítva?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek! :)


Megy itt az ámítás, hogy ők milyen rendesek, de a nők nem veszik kutyába a "normális" pasikat.

Pedig nekik is fontos a külső! A külső megfog, a belső megtart, akár férfiről, akár nőről beszélünk. Kevés ember keres intimitást olyannal, aki nem vonza.


2016. jan. 5. 19:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%

Nem azt mondjuk, hogy kevésbé fontos, hanem hogy nagyobb a szórás, ki tetszik és ki nem, mint a nőknél.

Nem tudom miért nem lehet ezt felfogni már.

2016. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%

Mert így szebben hangzik és így lehet mutogatni a nőkre!

Pedig a külső a férfiaknak fontosabb, én is pasi vagyok és hatalmas a férfi baráti köröm és bizony tudom hogy nekünk fontosabb a külső, mint a nőknek :)

2016. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
29%

Mi csak azt nézzük. De nálunk viszont abszolút NEM számítanak az életkörülmények, és ez így van.

Nem nézzük honnan jött, mennyi pénze van, mennyit keres, van e autó, vagy lakás vagy ház.

2016. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
20%
én 1 szóval nem mondtam hogy nem számít a külső !
2016. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%
de 1 nő már az ismerkedésnél kérdezi hol laksz? mit dolgozol? mennyi a havi fizetésed?
2016. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

A "hol laksz" és "mit dolgozol" kérdésekkel mi a baj?

A fizetésre rákérdezni nagyon durva, ebben igazad van. De miért hiszed a "mit dolgozol" kérdésre, hogy csak számításból kérdezik? Szerintem ez inkább olan, mint a "van testvéred" kérdés.

Vagy azt is úgy veszed, azért kérdezi valaki, hogy egyedül örökölsz-e? Szerintem, abba is számítást láttok, amiben nincs.

2016. jan. 5. 19:27
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Épp azért, amiért azt mondják, ők beérik egy átlagos nővel.

De azt már nem említik, hogy egy átlagos nő ott kezdődik, hogy: jó alak, szép arc, emellé jó belső tulajdonságok stb..

2016. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Ki állítja azt, hogy nem fontos? Ébresztő, hasadra fekszik az éjszaka! :D
2016. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

hol laksz? - Ezt a pasik is megkérdezik, és van, aki tolakodóan túl sokat akar tudni idegenként.


mit dolgozol? - Ez egy jó beszédtéma lehet.


mennyi a havi fizetésed? - Ezt még a legközelebbi családtagjaimnak sem tudom, aki akarja, elmondja, de ha valakivel komolyabbra fordul a dolog és összeköltözésre kerül a sor, azt azért szeretném tudni, hogy meg tudunk élni, és nem tőlem várja a másik, hogy eltartsam (én sem várom el mástól).

2016. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

"Midnight Meeting nevű felhasználó válasza:

Ki állítja azt, hogy nem fontos?" - A Zokogó testvériség tagjai, akik itt nyavalyognak rendszeresen... Nem tudom, ki adta nekik ezt a nevet, de találó. :-)

2016. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!