Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudják a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják a férfiak, hogy nekik kevésbé fontos a nők külső megjelenése és életkörülményeik, mint fordítva?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek! :)


Megy itt az ámítás, hogy ők milyen rendesek, de a nők nem veszik kutyába a "normális" pasikat.

Pedig nekik is fontos a külső! A külső megfog, a belső megtart, akár férfiről, akár nőről beszélünk. Kevés ember keres intimitást olyannal, aki nem vonza.


2016. jan. 5. 19:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
20%
mivel én simán össze jönnék a nő ismerőseim 90% ával ők ebben ez esetben kb01% jönne össze velem akkor kinek fontos a külső? nem úgy értettem hogy hol laksz? hogy várost várt a nő ha nem puhatolózott hogy albérlet vagy szülőknél és akkor elmondtam anyámmal élek akkor jött hogy jaj nem kell nekem anyuci pici fia kamu duma.... meg mi köze ismerkedésnél hogy mennyi a havi fizetésem? semmi
2016. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%

Funky Maki... Te összejönnél a nőismerőseid 90%-val, viszont belőlük csak kevés veled? Nem lehet, hogy "beszélgettél" velük és emiatt menekülnek?

Mert én is vágnék egy hátraarcot (sőt, nem egyszer meg is tettem), ha valaki úgy kezdené az ismerkedést, hogy minden nő pénzéhes felszínes szajha, aki csalja végig a szent barátját és rühelli mindet, meg kéne erőszakolni és kussban maradnak. Majd jön a hőbörgés, hogy azért nem jönnek vele össze a csajok, mert nem helyes és/vagy gazdag.

Most elárulok egy titkot: nem azért.

2016. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
16%
látom szuper képességes van bele látsz az életembe ... -.-
2016. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
25%

A férfiak általában ennyi nőből ennyi nővel tudnának elképzelni párkapcsolatot: [link]


A nőknek viszont ennyi férfiból csupán ennyi férfi jön be: [link] Szerintük a többi mind selejt valamilyen szempontból.

2016. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
72%
garthocska, ha összejönnél a nőismerőseid 90%-ával, akkor biza elég igénytelen lehetsz. Így persze, h minden elvárást túlzónak érzel a másik oldalról. :D
2016. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
19%
ez miért lenne igénytelenség? nem is mered a nő ismerőseimet akkor minek oltasz le?
2016. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
62%
akkor irigyellek, hogy ennyi csodás nőt ismersz, hogy az ismerőseid 90%-ával képes lennél kapcsolatot kezdeni :DDDDDDD
2016. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
38%
ok kedves chates szökevény
2016. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Funky: hány nő ismerősöd van? Kiket számítottál bele?
2016. jan. 5. 20:13
 20/28 anonim ***** válasza:
26%

A külső mindenkonél fontos tényező. A különbség mindössze annyi, hogy a férfi nem válogat orrba-szájba, mint a nő. A férfi nem köt bele abba, hogy milyen magas a nő, mekkora a mellmérete, haja színe, szeme színe, mennyit keres, meg, nem azt nézi, hogy mennyire lehet vele villogni a többiek előtt.


#6

A "hol laksz" és "mit dolgozol" kérdésekkel önmagában nincs probléma. Azzal van a gond, hogy miért kérdezi meg. Én azért kérdezem meg a nőtől, mert érdekel, hogy mivel foglalkozik és nem pedig azért, hogy abból kalkuláljak, hogy vajon mennyit is keres.


#7

Neked pedig egy normális férfi kell ugye. Aki szeret, kedves, hűséges, ja és emellett magas, jóképű, pénzes.


#15

A nőismerősei 90%-a megfelel az elvárt külső és belső tulajdonságainak. Miért lenne ettől ő igénytelen? Ezt próbáld már meg megmagyarázni. Ja, hogy nem tudod.

2016. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!