Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sos. Nagyon fontos Szóval az...

Sos. Nagyon fontos Szóval az történt h barátommal tegnap este szeretkeztunk. Két aktus volt. Az első végén leszoptam újra aztan jött volna a következő gumi. Rá is tette de az elején majdnem fordítva és aztán megint megforditotta. van esély ra?

Figyelt kérdés
Hogy ettől terhes leszek? Másnap egyből mrgjott a menstruációm mert már ideje volt

2022. júl. 6. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Játszál inkább a Barbie-babiddal, még nem vagy érett az ilyesmire.
2022. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen okod aggodni....
2022. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Tehát ha jól értem spermás volt valamennyire a farka, ráhúzta a gumit, de rosszúl ezért megforditotta ráhúzta és úgy szexeltetek?


Ha igen, valamennyi esély van rá hogy esetleg beléd juthatott volna spermium, másik gumit kellett volna húzni vagy lemosni ha nincs legalább

Nem érdemes játszadozni

Én így lettem terhes

Abortusz lett a vége

Rakass fel egy spirált

Tb-re megcsinálják csak a spirált kell megvenni 16000 ft volt nekem

És akkor biztos hogy nincs baj!

2022. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3, másnap megjött a menstruációja!

A jövőre vonatkozóan viszont igazad van.

2022. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

Semmit nem befolyásol hogy másnap megjött neki! Olvass utána simán megjöhet még, volt már ilyenre példa a világon!

Ha rendszeres szexuális életet élsz ajánlom a spirált, de csak ha fix a partnered!

2022. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!