Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Keresek munkát, és a védettség...

Keresek munkát, és a védettségivel kapcsolatban kérdezek, Mit tegyek? Fontos részletek a válaszadáshoz lentebb... Fontos válaszkérés,

Figyelt kérdés

Sürgősen kell meló, a 2.oltástól 6hó-ig lesz érvényes a védettségi...

Esetemben április 19-én jár le a védettségim (okt.19-én kaptam a másodikat)

- 4hónap után már lehet kérni a 3.at, ami nálam február 19-et jelent.


Szóljak a főnöknek, ahogy felvesznek, hogy szeretném kérni február 19 után nem sokkal a 3.oltást, és arra kérek nap(okat) szabinak,

VAGY

azt mondjam a főnöknek amikor felvesznek, hogy április 19 utánra kérem a szabadnapokat az oltásra?


Ha február 19 utánra kérem, akkor hamarabb túl volnék rajta, hamarabb megkönnyebbülnék.


Ha a február 19 utánra kérem, akkor nem mondja azt a főnök h most vett fel es egyből szabit kérek?


Izgulok ezeken, adjatok tanácsot, köszi :)

Fontos nagyon, izgulok....


Nagyon köszönöm előre is, sokat segítenétek a tanácsokkal :)



2022. jan. 13. 12:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt tulbonyolitani szerintem, raadasul ha nem is leszel rosszul az oltastol, akkor minek szabi?

Mellesleg nem szabadsagot kell kerni ilyenkor, hanem tappenzre kell menni, hiszen rosszul erzed magad (mar ha igy lesz). Felesleges ezen ennyit rugozni, probaido alatt amugy nincs is szabadsag, nem?

Bar meg ha jol ertem, munkad sincs.

2022. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Ennyire az oltás körül forog az életed :-o ? Pszichológusra is kérj szabit állásinterjún, ha az oltásra megadják, te erre kétszer annyi napot kapsz :(
2022. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1/2


Az első 2 oltásnál se voltam rosszul, viszont aznap nem biztos h be akarok menni a melóba (az oltás napján) egy-két napért nem kell táppénz szerintem.


Azért egy két nap, mert nem biztos h aznap megkapom amikor bemegyek oltásra.


Akkor ha nincs próbaidő alatt szabi, akkor ha bármit el kéne intéznem hivatalosan, nem mehetnék el??


A főnök ugye elenged az oltásra és ahhoz ad napokat és ugye nem lesz az h próbaifő alatt nem intézhetem el az oltást vagy bármit??


Írjatok, sos, köszi, nagyon izgulok...

2022. jan. 13. 13:16
 4/21 A kérdező kommentje:
Ugye a főnök próbaidő alatt is ad szabadnapokat oltásra (nem biztos h megkapom amikor megyek) , vagy arra h bármi hivatalosat elintézzek?
2022. jan. 13. 13:21
 5/21 A kérdező kommentje:

Sürgősen kell meló, a 2.oltástól 6hó-ig lesz érvényes a védettségi...


Esetemben április 19-én jár le a védettségim (okt.19-én kaptam a másodikat)


- 4hónap után már lehet kérni a 3.at, ami nálam február 19-et jelent.



Szóljak a főnöknek, ahogy felvesznek, hogy szeretném kérni február 19 után nem sokkal a 3.oltást, és arra kérek nap(okat) szabinak,


VAGY


azt mondjam a főnöknek amikor felvesznek, hogy április 19 utánra kérem a szabadnapokat az oltásra?



Ha február 19 utánra kérem, akkor hamarabb túl volnék rajta, hamarabb megkönnyebbülnék.



Ha a február 19 utánra kérem, akkor nem mondja azt a főnök h most vett fel es egyből szabit kérek?



Izgulok ezeken, adjatok tanácsot, köszi :)


Fontos nagyon, izgulok....


A főnök ilyen hivatalos ügyekben ugye elenged próbaidő alatt is.



Nagyon köszönöm előre is, sokat segítenétek a tanácsokkal :)

2022. jan. 13. 13:24
 6/21 A kérdező kommentje:
írjatok köszi nagyon jó lenne ha írnátok
2022. jan. 13. 13:28
 7/21 A kérdező kommentje:

Szerintetek melyik verzió a jobb?

Amikor felvesznek a melóba, szóljak, hogy február 19 utánra kérek szabadnapot az oltásra, vagy szóljak amikor felvesznek, h április 19 utánra, környékére kérem. Február 19 után hamarabb túl lennék rajta.


Próbaidó alatt is elenged hivatalos ügyre, pl oltásra a főnök? Írjatok, köszi fontos


Azért napokat kérek, mert nem biztos h egyből megkapom az oltást, amikor odamegyek

2022. jan. 13. 13:40
 8/21 anonim ***** válasza:

Elmesz egy pentek delutani nap az oltasra munka utan, hetvegen lesz idod pihenni, aztan csokolom.


Te amugy ennyire szorongo vagy? Pszichologus nem artana.

Es igen, ne probaido alatt akard minden fontos ugyedet elintezni, amihez szabit kene kivenned.

3 honapot csak ki lehet birni, nem? Idozitsd munka utanra ha van valami! Betegseg mas, tappenzre lehet menni azt hiszem.

Te amugy eddig hogy maradtal eletben? :DD

2022. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ez nem rossz tipp, de akkor mi van, ha mondjuk úgy dolgozom, hogy nem érek oda zárásig az oltópontra és mondjuk hétvégén is dolgozom?


Mi van ha ilyen helyre vesznek fel? vagy munkanap délelöttre kapok időpontot, ha kell időpont?


Közben azt olvastam h a munkáltató jóindulatán múlik, hogy fontos hivatalos ügyben odaadja-e a szabadnapot a 3 hónap alatt...


Írj, írjatok, köszi fontos, köszönöm nagyon előre is

2022. jan. 13. 13:55
 10/21 A kérdező kommentje:
Azért írom h napokat kérek a főnöktől, mert nem biztos, hogy egyből megkapom a szurit, amelyik nap odamegyek, írjatok köszi
2022. jan. 13. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!