Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Keresek munkát, és a védettség...

Keresek munkát, és a védettségivel kapcsolatban kérdezek, Mit tegyek? Fontos részletek a válaszadáshoz lentebb... Fontos válaszkérés,

Figyelt kérdés

Sürgősen kell meló, a 2.oltástól 6hó-ig lesz érvényes a védettségi...

Esetemben április 19-én jár le a védettségim (okt.19-én kaptam a másodikat)

- 4hónap után már lehet kérni a 3.at, ami nálam február 19-et jelent.


Szóljak a főnöknek, ahogy felvesznek, hogy szeretném kérni február 19 után nem sokkal a 3.oltást, és arra kérek nap(okat) szabinak,

VAGY

azt mondjam a főnöknek amikor felvesznek, hogy április 19 utánra kérem a szabadnapokat az oltásra?


Ha február 19 utánra kérem, akkor hamarabb túl volnék rajta, hamarabb megkönnyebbülnék.


Ha a február 19 utánra kérem, akkor nem mondja azt a főnök h most vett fel es egyből szabit kérek?


Izgulok ezeken, adjatok tanácsot, köszi :)

Fontos nagyon, izgulok....


Nagyon köszönöm előre is, sokat segítenétek a tanácsokkal :)



2022. jan. 13. 12:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem biztos? Oltopontra mesz, idoponttal! Nem ennyire kurv...a nehez ez kerdezo!

Te csak szerintem kifogast keresel a logasra, pedig meg munkad sincs. Szep :D

2022. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Kifogás lógásra?

Aznap az oltástól pillanatnyi ideig rosszul is lehetek az izgulás miatt.

Ez nem lógás kifogás,

2022. jan. 13. 14:09
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem biztos h időponttal megyek, oltási akcióhét is van...
2022. jan. 13. 14:11
 14/21 anonim ***** válasza:
Akkor magadra vess, ha nem mesz biztosra. Sokkal egyszerubb az oltopont, de szopasd meg magad a varakozassal, hajra :D
2022. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Szia :)

Oltóponton voltam/oda megyek.


Egyik szabadnap odamegyek az oltópontra, hátha megkapom időpont foglalás nélkül is, vasárnap is nyitva az oltópont (az elsőt is úgy kaptam) max adnak ott időpontot és azzal megyek a főnökhöz.

és akkor elenged ..

Ez így jó megoldás?


Jó túl lenni február 19 után, vagy várhatok áprilisig nyugodtan?



Amúgy hivatalos ügyre elenged a főnök az első 3 hónapban s ugye?


Írjatok, köszi

2022. jan. 13. 14:25
 16/21 A kérdező kommentje:
Mi van ha úgy dolgozom, h nem érek oda zárásra az oltópontra és mondjuk 7végén se...
2022. jan. 13. 14:26
 17/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az elején szólok a fónöknek és oltásra elenged, és megmondom h nem biztos h aznap megkapom amikor odamegyek, és szólok h melyik nap kell még és arra is elenged. Vélemény?
2022. jan. 13. 14:29
 18/21 A kérdező kommentje:
Vélemény az előző írásaimra? (normálisakat várok köszi)
2022. jan. 13. 14:30
 19/21 A kérdező kommentje:
Meddig várjak? Egyből szóljak ahogy felvesznek h febr. 19 után akarom vagy egyből szóljak h április 19 környékén akarom a szabadnapot az oltásra??
2022. jan. 13. 14:32
 20/21 anonim ***** válasza:

Idopontot kersz es arra mesz oda, ennyi. Ha csak ugy van idopont, hogy munkanapra esik es munka utan se ersz oda (bar sztm tuti lehet talani olyat, ami megfelelo) akkor a fonokot megkered, hogy engedjen el arra az 1 orara, majd vissza mesz dolgozni. Ahogy mar irtam.

Ha rosszul vagy, hazamesz es az orvosnal jelented, tappenzre mesz 1-2 napra. Ahogy mar irtam.

Mi olyan nehez ebben?

2022. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!