Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat, hogy a hüvelygyu...

Előfordulhat, hogy a hüvelygyulladásom miatt késik a menzeszem? (Kötözködős emberek kíméljenek meg a válaszadástól! )

Figyelt kérdés
A helyzet a következő:Bal oldalt december óta tartó alhasi fájdalmam van(egy ponton).A doktor úr megvizsgált azt mondta felfázás miatt van,írt fel gyógyszert,és hozzátette majd elmúlik.Teltek a hetek nem múlt el...Visszamentem az orvoshoz,(ekkor már kimaradt egy menzeszem)csak egy vizeletvizsgálatot csinált,és az alapján ő megállapította,hogy VESEKÖVEM van!!!Elég érdekesnek tartottam,hisz alhasi panaszaim vannak,de ha ő mondja...Tovább küldött urológushoz,aki nem meglepő módon kinevette a nőgyógyászt,és alapos vizsgálatok után közölte,hogy nincs vesekövem!Javasolta,hogy keressek fel egy másik orvost!Így is tettem!Ekkor már a második menszeszem maradt ki,az alhasi panaszaim ugyanúgy megmaradtak.Elmondtam a panaszaimat,vizsgálatok után közölte a Doktor úr,hogy lehetséges,hogy terhes vagyok(fogamzásgátló használata mellett).Elküldött laborba terhességi tesztre, a teszt negatív lett.Még egyszer megvizsgált,azt mondta hüvelygyulladásom van,attól nem jön meg a menzeszem,és attól van alhasi fájdalmam.Nos utána néztem az interneten,és valóban a hüvelygyulladás tünetei nálam megvannak (folyás,égő viszkető érzés...),de azt egy helyen sem olvastam,hogy ez menstruáció kimaradással,és alhasi fájdalommal jár...tehát most teljesen tanácstalan vagyok!
2011. márc. 4. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen,lehet.Mert a hüvelygyulladás "felszálló" fertőzést okozhatott a petefészkeidbe és azért szúr mert nem tudott kiszabadulni az érett petesjted.DE ez lehet hormonális is a fogigátlótól...így alakul majd ki a másodlagos meddőség.

Ha a normális hormonműködést megzavarjuk a fogigátlókkal,akkor megváltozik a hüvely flórája és kevésvbé tud védekezni a kórokozókkal.

Nem lehet hogy nem öltözöl jól fel és megfázol?

2011. márc. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, simán. Higyjél a dokinak.
2011. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!