Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindenkit meghívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindenkit meghívott velünk szilveszterezni,akik problémát okoznak mindig.Most komolyan el kéne viselnem ezt?

Figyelt kérdés
(lányok) Az egyik engem utál,a másik minden nap hívogatja,a 3.tól bunkón pénisszobrot kapott.
2008. dec. 20. 22:13
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

A barátod meglenne sértődve, ha te olyanokat hívnál el akit ő utál, viszont neked kötelességed végignézni ahogy a cicababák rámásznak a palidra? Figyelj kislány, hagyd ott azt a szemetet, szakíts vele és ne jelenj meg a bulin és azt csinál amit akar. Menj el te is a SAJÁT haverjaiddal bulizni, vagy rendezz te is egy külön házibulit és le van a gond. Ha a srác meg jönne neked könyörögni akkor is hajtsd el a p_csába és mond meg neki törődjön a libuskáival. Ennyit mondok én neked. Akár szereted akár nem, de te is látod h ez a kapcsolat eléggé elszineződött és megy tönkre. Ha megpróbálnád a barátodnak megmondani újra hogy ne legyenek ott a csajok, halott vállalkozás lenne. Ha szeretsz a középpontban lenni és mered felvállalni magad, ajánlom azt is hogy végig legyél a barátod mellett. Leültök valahova az összes csajjal együtt, te meg mássz rá a palidra ott elöttük. Puszilgasd, smároljatok jó hosszan, röhögj annak a csajnak a képébe aki utál téged. Ha meg a barátod folyton elakar lökni maga elöl akkor küld el a büdös fenébe és ha elkezd rajtad röhögni a csaj, vágd pofán. Én a helyedben olyan szívesen összeverekednék vele hogy csak na. Már most amiket írtál így ismeretlenként megtudnám ölni azt a csajt. Na szija :)

cukorfalat

2008. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
nem vagy egyedül,csak kemény a csaj...olyan mint egy pasi....:D a majomöklével tuti meg tudna ölni...XD
2008. dec. 22. 16:35
 43/46 A kérdező kommentje:
úgy döntöttem h felülkerekedek mkin,jobb,szebb leszek mkinél és megmutatom h kinek hol a helye..lesz buli,csajokkal...:D
2008. dec. 23. 22:45
 44/46 anonim válasza:
Nekem is volt már hasonló eset, volt egy csaj a barátom házibulijába akit nagyon nem szeretek mégis meghívta nagyon pipa voltam rá, de szerncsére ott volt mellettem az egyik barátnőm is és így bátrabb lettem, nem foglalkoztam a csajjal, csak ha muszáj volt akkor szóltam hozzá, egy kicsit el is szégyelte magát.Ez hatásos volt.
2008. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
VEGYETEK FEL MSNRE LÉGYSZI!!!!!
2008. dec. 28. 23:48
 46/46 anonim ***** válasza:
Mi lett végül így 11 év után?
2019. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!