Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindenkit meghívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindenkit meghívott velünk szilveszterezni,akik problémát okoznak mindig.Most komolyan el kéne viselnem ezt?

Figyelt kérdés
(lányok) Az egyik engem utál,a másik minden nap hívogatja,a 3.tól bunkón pénisszobrot kapott.
2008. dec. 20. 22:13
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Na, látom már alszol. Átestem már néhány hasonló helyzeten, mint te (2,5 éves kapcsolatban), így elég sok gondolatom van, csak néhány közülük:


1. Attól, hogy a csaj azt mondta, hogy utálnád magad, ha hallanád, miket mond rólad a barátod, ez még nem biztos, hogy így is van. De az sem biztos, hogy csak hasraütésszerűen mondja ezt, mert lehet, hogy panaszkodott a párod a csajnak, mint barátjának. Ennek a helyedben minél előbb utánajárnék, méghozzá nem a csajon keresztül, hanem egyenesen a páromnál! Mondd el, hogy a csaj ezt mondta, és kérdezd meg, hogy van-e esetleg valami probléma, amit megbeszélhetnétek. Ha tényleg problémája van, elmondja, ha meg nincs, akkor a csaj is be van mártva. De készülj fel lelkileg, ha nem igazán bírod a kritikát, mert ha őszinte lesz veled a barátod, azt a kapcsolatotok érdekében teszi!


2. Én sem örülnék,hogy ott lesznek a kis libák (akik lehet, hogy nem olyan kis libák, lehet, hogy csak ti látjátok így egymást.), de ha már ez a helyzet, nem feltétlen kell végletekben gondolkodni. Nyugodtan legyetek együtt - a csajok és te, legalább adjatok esélyt egymásnak, hátha legalább az egyikükkel megbarátkozol. Az már félsiker. Te legyél kedves, még akkor is, ha nehezedre esik, de ez nem azt jelenti, hogy nyalni kell nekik, hogy megkedveljenek. Legyél olyan, mint egyébként. Így legalább a barátod előtt is bizonyítasz, hogy nem vagy te egy hárpia, és nem adsz a csajoknak támadásra lehetőséget. (Ezt úgy értem, hogy nem tudják azzal tömni a párod fejét, hogy "milyen kis hülye tyúk a barátnőd, olyan undok volt velem szilveszterkor is, nem is tudom, mit eszel rajta" satöbbi)


3. Ez a sok viszály idővel mind el fog múlni. A csajok eddig úgy érezték, hogy az osztálytársuk az "övék", még akkor is, ha csak haverként. Eddig nem volt senkije, eljópofizott velük, ez senkit nem zavart. Most meg itt vagy te, aki jogosan szeretné, ha kicsit lazábbra fűződne köztük a viszony, ez természetesen nekik nem tetszik, mert mégiscsak úgy érzik, hogy a tulajdonukat halásztad el előlük. Persze ezzel nem azt mondom, hogy helyes a reakciójuk, csak érthető. Legalábbis én átéltem, és nekem úgy tűnt, hogy ez az oka. De egy idő után - mikor rájöttek, hogy semmit nem tudnak tenni ellened, mert nem adsz támadófelületet - kénytelenek lesznek elfogadni, hogy ha haverok akarnak maradni a sráccal, akkor szériatartozék vagy te is. Hetek, hónapok alatt szépen elsimulnak a konfliktusok. Nekem fél évbe telt, mire be tudtam illeszkedni egy teljesen új társaságba (amibe a párom tartozott), és körülbelül egy évbe, mire mindenki teljesen elfogadott. És még mindig vannak, akikkel kicsit lazább a viszonyunk, mint a csapat többi tagjával. Ilyen az élet. Csak okosan!


4. Féltékenység az első három pont együttes alkalmazásával majd szépen csökken. Ne hisztizz, de azért tartsd nyitva a szemed.


ui. Remélem, nem az a Kitti vagy, aki elmarta a kedvenc levelezőtársamat pár éve. ;)

2008. dec. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

nem az a Kitti vagyok:)

panaszkodott a csajnak a barátom,h ez nem jó,az nem jó...igaz h betegesen féltékeny voltam régen,kutattam utána,stb...de azt mondta a csajnak h én féltékeny vagyok rá..órákat beszéltek msnen,kibeszéltek engem,a csaj ismeretlenül kiosztott engem myvipen,a barátom meg megköszönte neki h leoltott...megbeszéltünk mindent régebben,nem azért voltam olyan rossz,amilyen,mert ilyen vagyok,csak mert voltak fájó dolgok,amiket a barátom megtett és elnéztem neki...mikor már bíztam,akkor is átvert...ja meg tegnap ahogy beszéltünk a csajjal,mondtam neki h nem minden úgy van,ahogy látszik,mert ő csak engem lát hibásnak...és mondta h de hagyjam élni a barátomat,am meg szerinte jövője sincs a kapcsolatunknak,úgyis szakítunk...na hát és én meg velük jópofizzak...felsorolt 4embert a barátom,akik jönnek,aztán már ez a csaj is jön,meg a csaj mondta h jön egy másik is,mert a barátom olyan jóban van vele...mindezt szinte bosszantásból mondta...és a barátomtól meg annyit kértem h legyenek ott,de velem foglalkozzon,ne velük legyen,ne velük bulizzon..de hát h én nem várhatom el h a haverjaihoz ne menjen oda...hát akkor meg nyugodtan égessen le engem h velük lesz,nem a bnőjével...1,5éve jár abba a suliba,mi meg 2éve vagyunk együtt..és mki engem ismert meg rossznak,mert ha balhénk volt,mindig engem állított be hibásnak a barátom,mki azt tudja rólam h rossz,köcsög bnő vagyok...elnéztem ezeket is...meg a csaj mondta ugye h jön a másik is...na az meg majdnem mindennap felhívja a barátomat,írja neki az üzit h mi az h nem megy be suliba,jöjjön msnre most...egyszer én vettem fel a barátom telóját amikor ő hívta és utána mondta a csaj a barátomnak h aranyos vagyok,ha az ő paliját hívná fel egy csaj,nem viselné el...de azért ilyen tolakodó...hát az eszem megáll...és még szilveszterkor is rájuk kell figyelnem,nem elég h ott vannak a mindennapi problémáinkban...

2008. dec. 21. 05:53
 33/46 A kérdező kommentje:
ja én 18,ő 20..és igen,hibáztam én is,marhára rossz természetem volt,de érte megváltoztam...
2008. dec. 21. 05:53
 34/46 A kérdező kommentje:
először azt mondtam h na nem,ha ők ott lesznek,akkor én nem...utána mondtam h jó,feltéve ha szarik rá a barátom h ott vannak,mert nem velük akar lenni...de úgy se jó..én nem tudom mit kéne tennem,de én tuti nem fogom nézni h ott röhögnek,idétlenkednek együtt...sztem ennyi csak megérthető,miután minden napom arról szól h ez volt az volt,és mindig összeveszünk az osztálytársai miatt...kértem h kérje meg az osztálytársát h ne hívogassa annyit...azt mondta megkérte,fél évre rá kiderült h nekem csak ezt hazudta...olyan nagy kérés h ne kelljen még szilveszterkor is aggódnom,rosszul éreznem magam a csajok miatt?már most félek h ha kikerül abból a suliból,majd órákat fog mindegyikkel beszélni,találkozni,stb...
2008. dec. 21. 06:03
 35/46 A kérdező kommentje:
SZÁLLJANAK KI AZ ÉLETEMBŐL AZOK A LÁNYOK!!!
2008. dec. 21. 06:05
 36/46 anonim ***** válasza:

Ha veled jár és melleted flörtölget ez megalázó

számodra,én is áttmentem hasonlón,vagyis megalázott a

barátnőm.

Én 36 éves ffi vok de ha az ember szerelmes akkor ezt

megtehetik vele.

(Egyébként a másik tettei eláruják hogy áll hozzád.)

Amikor ez történt 26 éves voltam és ezek után

megvállogatom a kapcsolataimat és elég határozott

döntéseket tudok hozni kapcsolatok tekintetében.

Néhány év múlva majd te is éretebb leszel és tudsz

határozott lenni.

2008. dec. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Így már más a helyzet... Szerintem komolytalan a barátod, és téged sem vesz komolyan. Ezt ti tudjátok, hogy menthető-e a kapcsolat, és megéri-e küzdeni érte. De ez, hogy a már régóta meglevő barátnőjét rossz színben tünteti fel az új ismerősei előtt, ez több, mint paraszt dolog.


Lehet, hogy fel kéne készülnöd rá, hogy ez a kapcsolat már nem fog túl sokáig tartani... Legalábbis én a megalázásokat nem viselném el, rövidtávon sem.

2008. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

nekem is voltak hibáim,persze...

de neki volt egy időszaka,amikor mindenért engem hibáztatott...

most beszélgettünk,mondta h visszábbvesz a csajjal h ne higgye azt h ő kakilja a spanyol viaszt és több nálam...erre megkértem a barátomat,azt mondta jó...

2008. dec. 21. 20:09
 39/46 anonim ***** válasza:
Elég baj, hogy nem ismeri fel magától ezt... Mit szólna, ha te viselkednél így vele?
2008. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
kinyírna:D
2008. dec. 22. 09:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!